Goblin Factory

Pełna wersja: Łączenie przedmiotów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Mam pytanie. Czy da się zrobić jakoś by przedmioty się ulepszały. Chodzi mi o czy można zrobić tak by podnosząc Szpony ataku +6 i po chwili podnieść drugie Szpony ataku +6 by one po połączeniu dały bohaterowi Szpony Ataku +9. 

I drugie pytanie czy da się tworzyć nowe przedmioty.

Jeżeli jest  jakaś informacja na ten temat na forum to przepraszam i proszę o odesłanie do odpowiedniego tematu.
Trochę nie zrozumiały dla mnie ten poradnik. Ale i tak dziękuje.
Czego konkretniej nie rozumiesz, może spróbuję wyjaśnić?
(12.05.2019, 16:51)Ispok napisał(a): [ -> ]Witam.

Mam pytanie. Czy da się zrobić jakoś by przedmioty się ulepszały. Chodzi mi o czy można zrobić tak by podnosząc Szpony ataku +6 i po chwili podnieść drugie Szpony ataku +6 by one po połączeniu dały bohaterowi Szpony Ataku +9. 

I drugie pytanie czy da się tworzyć nowe przedmioty.

Jeżeli jest  jakaś informacja na ten temat na forum to przepraszam i proszę o odesłanie do odpowiedniego tematu.

1. Tak, musisz zrobić wyzwalacz który przy podnoszeniu przedmiotów sprawdza czy posiadasz więcej niż jedne szpony ataku +6, i jeżeli tak to usuwasz te przedmioty i dajesz przedmiot szpony ataku +9. Minus tej metody jest taki że dla każdej pary trzeba zrobić osobny wyzwalacz. Można to uprościć ale jeżeli to pierwszy kontakt z wyzwalaczami to powinno wystarczyć.

2. Tak.
Własnie jest to mój pierwszy kontakt z wyzwalaczami. Pewnie dlatego to mi nie wychodzi. Stworzyłem nowy wyzwalacz który wygląd mnie więcej tak.
Wyzwalacz bez nazwy 001
Wydarzenia
Jednostka - A unit owned by Gracz 1 (Czerwony) Zdobywa przedmiot
Warunki
(Picked item) Równa się (Picked item)
Akcje
Przedmiot - Create Szpony Ataku +15 at (Center of (Playable map area))

I sprawa wygląda tak ,że podnosząc szpony które są wstawiona na mapie obok bohatera (Szpony ataku +6) bohater podnosząc je dostaje je do ekwipunku. A nowe (Szpony ataku +15) pojawiają się na środku mapy. Mogę to uznać za pewien sukces ,ale podnosząc (Szpony ataku +15), które pojawiają się na środku mapy nie znikając i pojawiają się nowe obok też (Szpon ataku +15) A bohater dostaje je do ekwipunku.

Teraz pytanie co ma zrobić? Bo jeżeli dobrze rozumiem to :

Wydarzenia (Tu ma być ,że bohater podnosi przedmiot)
Warunki (Tu ma być jakie ma podnieść przedmioty)
Akcja (Tu ma być stworzenie nowego przedmiotu)
A i też chciałbym by przedmiot pojawiał się u bohatera i znikał przy podnoszeniu