Last Updated: 14.03.2019, 17:51
Nazwa: Dwie Planety
Dział: Single Player
Wysłane przez : Scarab
Pobrano: 2
Wyświetlono: 61
MD5: 8e672ba06e9cd4f61cc9d63de75168cc
Twoja ocena: N/D
Średnia ocena: N/D
 
Opis:
Akcja: Sci-Fi
Kampania nie jest skończona: Powstał jeden epizod bez triggerów, natomiast jest tu cały dostępny teren do ewentualnej modyfikacji. 

Akcja miała toczyć się w ten sposób, iż na bliżej nieokreślonej, zimowej planecie pełnej zasobów stali, wybuchła epidemia zombie. Główny bohater rozbił się swoim cruiserem na tejże planecie - miał on dostarczyć przesyłkę do stacji kosmicznej znajdującej się nieopodal planety. Teraz pragnie wrócić w przestrzeń i dostarczyć przesyłkę, jednak przy okazji odkrywa spisek mogący zmiażdżyć zarówno siły Teokracji rządzącej w kosmosie oraz Galaktycznego Cesarstwa Vamastrii która prowadzi z nimi wojnę.

Do pobrania do woli.

[-]
Napisz komentarz
Musisz się zalogować by napisać komentarz
Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.