Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płonąca Apokalipsa
Jakis update projektu Shadow? Projekt ciekawie sie zapowiadal a tu juz zarósl pajeczynami :).
Odpowiedz
Znaczy powiem tak, teren jest, pewne systemy są, ale doszły nowe możliwości i można by te systemy uprościć, ulepszyć albo zostawić - dokończyć.

Muszę przemyśleć pewne założenia, bym był wstanie projekt w ogóle doprowadzić chociaż do jakiegoś grywalnego dema.

Na pewno muszę projekt uprościć i wywalić pewne rzeczy które zakładałem na początku, że będą.
Odpowiedz
Też czekam na ten projekt, zapowiadał się naprawdę świetnie.
Fajnie by było pograć w wakacje, ale to tylko moje pobożne życzenie ;)

Odpowiedz
Projekt jest wstrzymany, muszę dojść do zdrowia i wtedy ruszę coś z projektem. Jakieś demo możliwe dopiero końcem roku.
Odpowiedz
Raczej wolałbym poczekać na pełną wersję. Jeżeli mamy nacieszyć się demem to do czasu wydania full wersji początek nam się przeje i demo popsuje tzw. pierwsze wrażenie, tym bardziej, ze Płonąca Apokalipsa odbywa się na jednej mapie a nie kilku jak w Ostatnim Bastionie.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Odpowiedz
(30.06.2018, 09:45)Vamper napisał(a): Raczej wolałbym poczekać na pełną wersję. Jeżeli mamy nacieszyć się demem to do czasu wydania full wersji początek nam się przeje i demo popsuje tzw. pierwsze wrażenie, tym bardziej, ze Płonąca Apokalipsa odbywa się na jednej mapie a nie kilku jak w Ostatnim Bastionie.

Słuszna uwaga.

To możliwe, że zrobię zamkniętą betę i dam zagrać, tylko kilku osobom ;)
Odpowiedz
Ja byłbym chętny przetestować, jeśli oczywiście wolno.

Odpowiedz
(30.06.2018, 13:08)Młody Ivar napisał(a): Ja byłbym chętny przetestować, jeśli oczywiście wolno.

Jak będzie co testować dam znać :)

Randomowy scr z gry :)

[Obrazek: KZLK6YK.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości