• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Płonąca Apokalipsa
Już zacieram rączki Uśmiech. Coś jeszcze nowego dodałeś?
Reply }}}
Podziękowanie od:
U robi się zajebiaszczo :d
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Będzie myślę dużo ciekawych rzeczy, między innymi:

- System sklepów
- System tworzenia przedmiotów
- System talentów

Ale to na razie daleko do prezentacji Uśmiech

Dodałem też nutki z Wowa, między innymi tą - https://www.youtube.com/watch?v=Do5s0MQvF9s&t=44s

O na przykład system teleportacji znajdujemy sobie takie runy i potem w dowolnym momencie możemy się do nie przenieść Uśmiech

[Image: 6sV6eAL.jpg]

[Image: bclRRro.jpg]
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hm, coś klasycznego brzmi nieźle. Ostatni Bastion ukończyłeś (pamiętam ten projekt jeszcze z battlenetowskiego forum) więc nie ma tutaj obaw że projekt odejdzie w zapomnienie po jakimś czasie.  Masz pewien talent co prawda i czekam na nowy projekt od Ciebie. Trzymaj się do usłyszenia i powodzenia. ^^
[Image: Orkci8t.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mam nadzieje, że Bastion ci się podobał Uśmiech

Od dawna chciałem zrobić coś w stylu klasycznym Uśmiech
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jakieś nowości związane z projektem? ?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Shadow co powiem to powiem Bastion naprawdę spoko. Plusem na pewno będzie to, że Iczani na swoim kanale YT własnie zaczął robić serię z OB więc ma też dodatkowego widza bo te jego filmiki też są ok nawet bym powiedział bardziej niż ok, ale co do OB kto wie może stanie się jeszcze popularniejszy (zarówno Twój projekt jak i sam MR. Iczani). Jeśli z kolei chodzi o "Płonącą Apokalipsę" to o "wincyj" screenów poproszę Uśmiech
[Image: Orkci8t.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zapowiada się bardzo obiecująco.
Oczekuje dość prostego, a jednak wciągającego i świeżego projektu.
Najbardziej mnie zainteresował system talentów, chciałbym to zobaczyć.

No i mam nadzieje, że poprawiłeś te kujące w oczy błędy z bastionu ;P
(poza poziomem trudności)
Jak myślisz Shadow, kiedy mniej więcej uda ci się to ukończyć?
Będzie na 1 połowę 2k18?

ja mam np w planach 6 projektów, postaram się zapowiedź jednego dużego
zrobić w grudniu, (nie mówiąc o Tboo) i w przyszłym roku zrealizować z 3 z nich.
Będzie ciekawie panowie Uśmiech
[Image: MbPMM5j.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dawno nic nie robiłem w projekcie i nie wiem kiedy coś będzie grywalnego.

System talentów to będą 4 albo 3 proste "drzewka"

Każde drzewko to 2 kolumny po 4 pola (umiejętności) do wyboru. Będzie można dowolnie inwestować w daną umiejętność - będzie można mieć tylko 4 użytkowe [Q W E R] i jedną pasywną. Maksymalnie 10 punktów w umiejętność Q i w pasywną, 8 w W, 8 w E i 4 w R. (40 punktów do rozdania)

Będzie można dowolnie sobie wybierać umiejętności i tworzyć sobie jakieś hybrydy.

EDIT:

System ekwipunku i sklepu, gotowy w 95% można powiedzieć, a tak się prezentuje:

[Image: wSujXeV.png]

[Image: Y3KEtSf.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Okej brzmi fajnie, ekwipunek wygląda spoko (y)
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
https://www.hiveworkshop.com/threads/inv...urce-72968

[Image: 0wIHtdH.jpg]

Shadow, a widziałeś taki system? Szkoda troche, że nie poszedłeś w tę strone,
no ale każdy ma swój styl.
Nie mam nawet bladego pojęcia, jak on to zrobił
Reply }}}
Podziękowanie od:
No widziałem, ale zacząłem robić mój wcześniej, już prawie śmiga także nie będę tego zmieniał.

O ile się nie mylę, to wszystko co widać na tym scr ten cały ekwipunek to są jednostki z odpowiednią teksturą.

Tutaj jest 'bibliotek' do tego - https://www.hiveworkshop.com/threads/use...-5.292351/
Reply }}}
Podziękowanie od:
Widzę Shadow, że zrobiłeś system kupowania jak w Gothicu Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dodaj jeszcze dialog "Pokaż mi swoje towary"
Reply }}}
Podziękowanie od:
(11.12.2017, 14:41)LordStachu Wrote: Widzę Shadow, że zrobiłeś system kupowania jak w Gothicu Uśmiech

Heh, no prawie Uśmiech

(11.12.2017, 15:06)KaszankaSzatanka Wrote: Dodaj jeszcze dialog "Pokaż mi swoje towary"

Nie da się xD Wejście do sklepu polega na wybraniu skilla akcja (x) i kliknięciu jakiegoś budynku - zawsze to będą sklepy.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.