• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modele
Mógłby mi ktoś wypisać, jeżeli się w ogóle da, wszystkie modele, które są potrzebne w Lordaeron: The Aftermath ? Bo inaczej nie wejdę do plików mapy i nie przetłumaczę, tak jak Powstanie Krwawych Elfów. P.S. Jednak Klątwa Opuszczonych nie wyjdzie do końca wakacji. Prawda jest taka, że nawet się tym nie zająłem, bo mi się nie chcę Język
P.P.S. Gdyby jeszcze ktoś chciał wypisać modele potrzebne do Lordaeron: The Foremath, Kalimdor: The Aftermath to byłbym jeszcze bardziej wdzięczny.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Halo ? Ktoś odpowie ? Jak dobrze pamiętam to kiedyś odpowiedzi dostałem w 5 minut, a teraz pustka.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Skoro nikt nic nie odpisał to znaczy, że nikt nie wie.
Popróbuj sam poszukać.
WrathAmon kiedyś dał mnóstwo linków do modeli o tu.
Może znajdziesz swoje modele w którymś z nich.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Cześć,
nie bardzo rozumiem o co chodzi w wypisaniem modeli. Bo do tych map potrzebne są standardowo drzewa, skały, domki, mury, namioty itd. Jeżeli o to chodzi to wpisujesz sobie np "tree model warcraft 3" w google, klikasz w grafika i masz podgląd, jeżeli szukasz czegoś bardziej ciekawego niż standardowe drzewa z gothica, to wpisujesz słowo "drzewo" po rosyjsku, lub nawet chińsku, klikasz w google grafika i masz masę modeli spełniających Twoje oczekiwania.
Poza tym Voldie piszesz, że wcześniej dostawałeś odpowiedź w 5 minut, teraz już nie, ale post wcześniej piszesz, że mapa nie wyjdzie, bo Ci się nie chce. Może takie podejście też zniechęca potencjalnych forumowiczów do odpowiedzi na Twój post Duży uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Co do Klątwy Opuszczonych to może jednak wyjdzie. Robię ją teraz i dość szybko mi to idzie. Choć co ciekawe, Powstanie Krwawych Elfów nie jest jeszcze do końca skończone, bo zawiera błędy. Co prawda parę osób testuje tę mapę, ale bardzo długo im to idzie.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.