• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakiego modelu/tekstury szukasz?
Cześć,
na jednym z zagranicznych forum widziałem podobny temat. Zasada jest prosta. Jeżeli szukacie jakiegoś modelu bądź tekstury napiszcie w tym temacie. Możliwe, że ktoś ma u siebie na dysku coś co Was zadowoli, bądź kiedyś rzuciło mu się w oczy i będzie w stanie Wam pomóc Uśmiech
Ja ze swojej strony powiem, że poszukuję modelu peona z WoWa, z animacją noszenia złota i drewna Duży uśmiech Jakby komuś się kiedyś rzuciło w oczy to będę wdzięczny Duży uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech

EDIT: Niedawno Midas pytał mnie czy znam jakieś modele budynków Draenei. Myślę, że temat jest dobrym pomysłem, bo po pierwsze na skrzynce nie robi się niepotrzebny spam, a po drugie, gdy ktoś będzie potrzebował takiego packu modeli, nie będzie zakładał drugiego tematu, bo wszystko będzie miał w tym Uśmiech Fakt, że z czasem zrobi się dużo stron do przeglądania, ale cóż... wszystkiego mieć nie można Duży uśmiech Poza tym z czasem można stworzyć katalog w pierwszym poście. A wracając do pytania Midasa, znalazłem modele dla wspomnianej rasy:
[Image: LostTribe.png]

Te modele znajdziesz w packu z Installment 10: Heaven's Fall w tym temacie

[Image: attachment.php?attachmentid=22824&d=1174756299]

Oraz widoczne wyżej tutaj
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
http://www.mediafire.com/download/210lp5.../Units.rar

Proszę bardzo.. Powinny tu być modele wszystkich jednostek z wc3 w stylu wow..

EDIT:
Jak już można tu prosić o modele, to przydałoby się kilka attachmentów..
Chodzi o kostury, miecze, tarcze, zbroje itd..
Z góry dziękuję Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bezi w jakim stylu potrzebujesz? Bardziej WoW czy może WC3? Uśmiech

EDIT: Z WoWa znajdziesz tutaj

do WC3 pozostaje hiveworkshop, ew xgm, ale na xgm są raczej zdublowane z tej pierwszej stronki Uśmiech
Reply }}}
Skleiłem kiedyś paczkę 1805 modeli + segragacja na rasy itd., ale jakoś zapomniałem o attachmentach.. ;d

Wysłałbym ta paczkę, ale jakieś 400 modeli jest jeszcze nieposegregowanych + nie zapisałem wszystkich autorów .. ;/
Reply }}}
Podziękowanie od:
To jakbyś ją dodał, to byłbym bardzo wdzięczny i zapewne nie tylko ja Duży uśmiech
Reply }}}
Poprawka.. 670 modeli nieposegregowanych ;d

Jak znajdę wolny czas, to posegreguję te modele i wrzucę paczkę.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Więc ja dodatkowo potrzebuję lodowych budynków oraz ogra "robotnika"
Z góry dzięki Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Lodowe budynki znajdziesz w tym samym temacie i packu co pierwsze budynki Draenei. (Installment 10: Heaven's Fall -> link do tematu na hivie) A modele prezentują się tak:

[Image: FreezingLegion.png]

W stylu Lodowych trolli:
[Image: 69267d1257736865-race-building-contest-3-town1.png]

znajdziesz TU. W poście Mr.Goblina

Jeżeli natomiast chodzi o ogra robotnika, to zależy jakiego modelu potzebujesz?
Dwugłowego?
Jednogłowego?
Wodza Ogrów robotnika?
A może Ogra Maga z takimi animacjami? Duży uśmiech W każdym razie masz w czym wybierać Uśmiech
Reply }}}
Siema! Potrzebuję ikony "Wybierz Bohatera", która przedstawia obrazek bohatera zaznaczonego w jakiś sposób..

Najbardziej mi zależy, aby był własnoręcznie robiony.

Coś w tym stylu:
[Image: 2mmcy9j.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
A może być na podstawie obrazków z googla? To do gladiatora? Zrobił bym w kontekście Rzymu
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jeśli dasz radę, to połącz styl Starożytnego Rzymu z stylem ikonek wc3.

Coś w stylu wejdź i wysadź ze statku (ikona), tylko że z hełmem Rzymianina..

Jak to zrobisz, to dodam cię do Credits Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niestety nie jestem aż taki dobry w grafice 2d i nie bardzo mi wyszło w stylu w3 mimo że próbowałem używać tych samych kolorów, jednak efekt według mnie nie jest zły, jedyne co ewentualnie mi się nie podoba to ten ptaszek, da się to oczywiście przerobić, ale sam oceń
[Image: ecBvMF1.jpg]

No i trochę hełm wyszedł asymetryczny ale na takie pierdółki nikt w czasie gry nie będzie zwracał uwafi
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzięki! O to mi chodziło Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co do tego peona, to ja potrzebuję czegoś podobnego:
[Image: PeonGold2.jpg] Plus jeszcze animacja z drewnem. Jeżeli ktoś byłby w stanie coś takiego zrobić, to byłbym wdzięczny Uśmiech
W moim packu z modelami rasy ludzi z WoWa jest chłop z takimi animacjami, model peona można pobrać tu.

EDIT: Jeszcze jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc, potrzebuję model Trolla i Siepacza, które znajdują się w tym packu Niestety nie mają rozszerzenia mdx i nie mogę ich zaimportować do warcraftowego edytora Smutny

Oraz jeżeli ktoś byłby w stanie, to modele tych lodowych skał ze Starcrafta 2:
[Image: IceTest.png]

Z góry dziękuję, za pomoc Uśmiech
Reply }}}
Bardzo ciekawy temat, WrathAmon. Niestety chyba nie posiadam takowego peona ale mam również mnustwo attachmentów warcraftowych, wowowych jak i pare broni ze Skyrima. Udostępnie linka jakoś w tym tygodniu.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.