•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego modelu/tekstury szukasz?
Taki Garrosh z niego jak z Thralla Drek'Thar :), moze i bylby dobry gdyby tylko ktos zmienil mu te badziewne uzbrojenie i dodal jego naramienniki i wielki pas jak z WoWa.
Odpowiedz
Stachu, Zeedytowałem wcześniejszy post, więc obczaj, może akurat o to chodziło :)
Co do skinów, przejrzyj jeszcze te i te :) Może coś znajdziesz dla siebie.

EDIT: W tym drugim linku chodziło mi o ostatni post :)

EDIT 2:
LordStachu napisał(a):Dzieki Bezi, ale jak juz napisalem powyzej - wszystkie modele Tenebrae juz mam (który oczywiscie udostepnil swoje modele na Hive) potrzeba mi innych modeli struktualnie podobnych to Mistrza Ostrzy z innych stron niz Hiveworkshop bo z tej strony sciagnelem juz chyba wszystko co moglem :D.

Wejdź na ten link i na stronach 10, 13, 17, 19(?), 48, 51, 52 są modele w stylu blademastera. Uprzedzam z góry, że są różnej jakości, jedne lepsze, drugie gorsze, ale mam nadzieje, że część spełni Twoje oczekiwania :)
I przepraszam, że nie podaję bezpośrednio linków i screenów do wybranych modeli, ale nie mam teraz wystarczająco dużo czasu :)

EDIT: Znalazłem jeszcze coś takiego:
[Obrazek: 131808rjos1q5t8g1yeo0l.jpg]

Do pobrania w tym miejscu
Odpowiedz
Cześć, mam do Was taką prośbę, otóż chciałem sobie zgrać teksturę ze SC2, ale niestety efekt w edytorze Warcrafta nie był zadowalający, z racji tego, że doświadczenie w podmianie tekstur mam dość małe, proszę o pomoc, kogoś bardziej ogarniętego w temacie :)

http://www32.speedyshare.com/DuHDu/downl...a-lodu.jpg Zależy mi aby w edytorze wyglądała tak samo jak na screenie. Z góry pięknie dziękuje :)

Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Nazwa tekstury w SC2?
Odpowiedz
Interesują mnie praktycznie wszystkie tekstury z rodzaju Kaldir czyli, lód - jasny, lód - popękany, śnieg - puch oraz skała. Jeżeli udałoby Ci się to wyciągnąć to byłbym mega wdzięczny :D Jeżeli tylko jedną to zależy mi na tym wyżej najbardziej, czyli lód - popękany. Jeżeli resztę, to byłoby zajebiście :D
Odpowiedz
To zabrzmi dziwnie, ale potrzebuje modeli Ezio Auditore i Altaira z Assassin's Creed, gdzieś ich kiedyś widziałem na rosyjskiej stronie ale nie mogę ich odnaleźć. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
(24.05.2014, 10:07)Midas napisał(a): To zabrzmi dziwnie, ale potrzebuje modeli Ezio Auditore i Altaira z Assassin's Creed, gdzieś ich kiedyś widziałem na rosyjskiej stronie ale nie mogę ich odnaleźć. Z góry dzięki za pomoc.

Midas, też je widziałem, ale na 90% są to modele bez animacji. Niestety ostatnio nie rzuciły mi się w oczy. Ale będę przeglądał strony, bo szukam modeli dla siebie, jak mi się coś rzuci w oczy to dam znać :)
Odpowiedz
Siema!

Szukam klimatów post apokaliptycznych.

Z góry thx :)

Amator kobiet, whiskey, fajek i Warcrafta.

Dawca szpiku dla Kel'Thuzada i honorowy członek Kultu Potępionych.
Odpowiedz
czego konkretnie potrzebujesz? Jaka to będzie lokacja? Miasto? Farma? Stacja kosmiczna?

EDIT: Więc tak:
modele zniszczonych budynków - trochę w słabej jakości, masz tam druty i lampę.
Insomnia i Farmland - w mapce Insomnia, masz całe miasto, modele świateł, samochodów itp. W mapce Farmland, masz modele wiejskiego domku w HQ i parę innych ciekawych rzeczy :)
Obczaj cały ten temat - na ostatnim poście masz modele beczek i telewizora. Przejrzyj cały ten temat, będą tam znaki drogowe, jakieś kombajny i rozwalone kanapy. Również kościotrupy mogą się przydać :) Niestety nie mam czasu przeglądać tego, więc podaję Ci, gdzie możesz szukać. Przejrzyj też całą główną stronę XGM.
Przejrzyj całą stronę - już na pierwszej stronie masz wrak samochodu i jakieś bramy, dalej też będzie parę przydatnych modeli.
Do przejrzenia - jak wyżej.

Póki co tyle, możesz też poszukać w spisie modeli, ciężko mi stwierdzić czego konkretnie potrzebujesz, ale już mając te modele możesz zrobić fajnie wyglądający postapokaliptyczny teren :) Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Droga asfaltowa i ładne drzewa, post-apokaliptyczne budynki (i wiejskie i miejskie) najmilej widziane osobne domki lub bloki.

Odpowiedz
Zeedytowałem wcześniejszy post :)

EDIT: Tu znajdziesz drzewka - modele z Gothica są mroczne i pasują do takich klimatów :)
Asfalt - znajdziesz pod tym linkiem :)

EDIT:
Polecam jeszcze stronkę :) - sporo modeli w stylu postapokaliptycznym w jednym miejscu :)

Oraz ten dział dział z tej samej stronki. Bardzo dużo dodatków sporo pasuje do tworzonych przez Ciebie klimatów. Na dole masz martwą krowę :D
Modele z HL 2 - mało, ale mogą się przydać :)
Modele ze S.T.A.L.K.E.R.A. - jak wyżej, mało tych modeli, ale warto je zaimportować :)
mapa z dodatkami - również polecam :)
Odpowiedz
Stokrotne dzięki :)

Odpowiedz
Nie ma za co :)
Odpowiedz
Potrzebuje modeli hobgoblinów, najlepiej by było ich sporo :D
Z góry dziękuje za pomoc.
Odpowiedz
(25.05.2014, 21:46)Midas napisał(a): Potrzebuje modeli hobgoblinów, najlepiej by było ich sporo :D
Z góry dziękuje za pomoc.

Hobgoblin - model Norinrada. Tylko ten jest w stylu WC3. Reszta z WoWa jest na wcunderground, ale nie wiem w jakim stylu szukasz.
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • Dalej 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: