• 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[PROJEKT] Jason Voorhees
(19.10.2017, 22:34)Shadow Wrote: Lokacja wygląda dobrze, teraz tylko żeby była dobra grywalność Uśmiech

Gameplay niewiele różni się od MWSa , ponieważ nic ciekawego nie mogłem wymyślić, no jak ktoś ma jakieś pomysły to niech podaje Język

Myślałem żeby zmienić potem tą mapę na ''Kto jest zabójcą'' gdzie będzie trzeba odgadnąć kto nim jest Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ten projekt naprawde zapowiadal sie ciekawie ale jakos ucichl po miesiacach.

KaszankaSzatanka, mape masz juz skonczona? Bo jesli tak to zarzuc na nasz hosting albo podaj date grania, paru z nas z checia zagra Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Kaszanka, moge ci pomóc ogarnąć ten projekt, do halloween ;P byłoby ciekawie

może zainspirują cię jeszcze mroczne bóstwa, z mojego projektu, w wakacje.
Reply }}}
Podziękowanie od:
O widzę że jeszcze kogoś interesuje moj projekt Uśmiech
Praktycznie wszystko jest już skończone już jakiś czas temu ale jeszcze muszę wymyśleć itemy jakie dodać i zastanawiam się jeszcze czy dac Jasona jako niezniszczalnego czy zniszczonego może mi doradzicie.
I jak coś jestem poza domem za jakiś tydzień wracam i skończę projekt.

Edit: Itemy narazie mam tylko potrzebne do ucieczki i reszta itemow zależy od tego czy Jasona będzie do zabicia czy nie bo jak tak to dodałbym broń białą czyli jakieś miecze itp
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja proponuję zrobić go do zabicia Ale - po x czasie się wskrzesza jak to Jason Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Testy Mapy odbędą się za tydzień w sobotę godzina do ustalenia ,jakby co na początek preferuję na godzinę 10 jakby co można zrobić dwa testy w ciągu tego samego dnia.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Kiedy projekt Kaszmir? Bo czekamy dłużej niż na próbe bogów xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Lol jestes najmniej adekwatną osobą do wytykania tego typu rzeczy
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Przecież żartuje xD
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.