• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Świąteczny turniej w węża
(31.01.2019, 21:49)Martinez Wrote: A o co ma chodzić? Bo nie bardzo rozumiem.
Był turniej i się skończył.

Będę miał fajny pomysł, to ogarnę nowy.

Skończył się... a jak zrobię max wynik to dostanę laurkę?
[Image: FT77V8N.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Narysuję ci osobiście jak sobie Ciebie wyobrażam i napiszę pozdrowienia dla całej rodziny.
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak udowodnisz że ty to wbiłeś to tak.
Ale gra nie jest warta świeczki moim zdaniem, sam spędziłem nad nią stanowczo za dużo czasu. Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wąż zmienia prędkość?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie, leci cały czas tak samo, nie możesz po prostu wyjść poza ekran i
dosyć łatwo się na siebie nadziać.
wpisz sb w google "snake game" jarałem się tą grą rok temu, ale już mi przeszło.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(01.02.2019, 12:45)Martinez Wrote: Nie, leci cały czas tak samo, nie możesz po prostu wyjść poza ekran i
dosyć łatwo się na siebie nadziać.
wpisz sb w google "snake game" jarałem się tą grą rok temu, ale już mi przeszło.

W takim razie można zrobić proste makro i będzie latał w kółko aż nie zrobi się zbyt długi.
Reply }}}
Podziękowanie od:
no tak, a potem robisz wywijasy żeby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca i właśnie tu zaczyna się problem.
Robienie kółek na dłuższą metę nie ma sensu, lepiej do ok 120 jabłek iść na żywioł,
a później powoli ściskać węża do kupy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(01.02.2019, 13:13)Martinez Wrote: no tak, a potem robisz wywijasy żeby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca i właśnie tu zaczyna się problem.
Robienie kółek na dłuższą metę nie ma sensu, lepiej do ok 120 jabłek iść na żywioł,
a później powoli ściskać węża do kupy.

Jeżeli makro ma robić całą robotę to... zostawiasz go i idziesz zrobić obiad (or w/e) i wbija wynik ;d
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: nDQWSEP.png]

DOBRA, Ravan wyjaśniony. I tak nigdy nie pobije tego rekordu (bo jest za cienki w uszach)
więc mogę raz na zawsze dać se wreszcie spokój z tą grą.
Reply }}}
Podziękowanie od:
A100F4R
1. odpalasz filmik na yt, w którym ktoś przeszedł gre
2. wyznaczasz wężowi ostateczną trasę
3. wracasz i plansza jest zrobiona

co prawda po 1 jabłko będzie okrążał cała mape, ale faktycznie jak na to tak spojrzeć. to się da.
Ale to jest gra, a nie jakiś algorytm giełdowy, więc liczy się tylko jak sam to zrobisz. ;P
Reply }}}
Podziękowanie od:
pobije ci ten rekord ale jutro bo dzisiaj jestem zemczony
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: 9cb0ad3017456.png]

dobra, zostawie to tu i póki co nie tykam węża.
Dopiero, jak ci się uda przebić, to wróce. Ale nie obiecuje że wygram, bo nie bd już nołlajfić w tą gre jak wcześniej.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.