• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z Zapisem
Witam po dłuższej nieobecności!

Od pewnego czasu mój Wc3 lubił się ściąć przy zapisywaniu. Zapis trwał jakąś minutę, czasami więcej. Przymykałem oko.
Ale ostatnio przesadził. Wyrzucił mi błąd :/
Usunąłem wszyściutkie zapisy (nawet profile!) i nic.
W błędzie pisze o chunkach. Wie ktoś jak to rozwiązać?
Byłbym wdzięczny, bo w dłuższe mapki nie idzie grać, z testowaniem mojego projektu tez miewam problemy.
W dodatku przez pierwszego Gothica uzależniłem się od zapisywania, a odwyk nie pomaga.

Dzięki z góry!
Dekajo Opera

Amator kobiet, whiskey, fajek i Warcrafta.

Dawca szpiku dla Kel'Thuzada i honorowy członek Kultu Potępionych.
Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hm - daj screena błędu jeśli możesz.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzisiaj działa już bez zarzutu. To chyba była kwestia zbyt wielu zapisów, po prostu zresetowałem PC po ich usunięciu.

Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dobra, czas na dogłębną analizę.

Błąd występuje jak na razie tylko w 2 misji mojej kampanii. Długość zapisu wzrasta z czasem (na początku mapy jest normalnie, potem długo, potem dłuuuuugo, a tak w połowie wywala błąd). Nie mam pojęcia co go może powodować.

Ta misja to skradanka. Jest w niej system, który sprawia, że przeciwnicy atakują tylko jednostki w ich "polu widzenia". Może to być to? Poza tym nic niezwykłego tam nie ma. Nie przypominam sobie, żebym sam grzebał w jakiś zaawansowanych stałych w edytorze.

Tutaj screen błędu

Jeżeli ktoś coś wie, chociaż może coś mu świta albo ma jakiś pomysł to proszę o odpowiedź. Misja jest już na wykończeniu i robienie jej od nowa zabrałoby mi dużo czasu, a już na samą myśl tracę zapał do kontynuowania projektu.

Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hmm brzmi ciekawie, skradanka w wc3. Masz taki system wizji przeciwnika? Ciekawie by wyglądało Język
[Image: vault-danger.png]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wizja przeciwnika nie jest w żaden sposób zobrazowana.
Poza tym, tylko brzmi to ciekawie. Tak na prawdę to wymaga wielu uproszczeń, w końcu Wc3 to jednak strategia, ale ogólnie zawsze to jakaś ciekawostka przyciągająca do zagrania w kampanię.

Wracając do tematu, wiesz może jak pomóc?

Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
w ostatnim strażniku jest chyba misja skradankowa. polecam przjerzeć pliki, o ile nie są chronione
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
W sensie, że tam szukać błędu czy co? Bo system skradankowy działa jak powinien, to z zapisem jest problem, który uniemożliwia tak na prawdę kontynuowanie pracy, a na pewno demotywuje.

Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.