• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Osoba do pomocy w robieniu mapki w Warcraft 3 TFT
Szukam osoby która chętnie (nie zależnie od wieku) pomogła mi zrobić dobrą mapkę z wyzwalaczami (nie koniecznie z z filmami) mam 12 lat ale ogarniam edytor tylko szukam osoby lepszej która mnie podszkoliła ( nie piszcie że nic nie rozumiem bo rozumiem bardzo dużo więc dajcie mi szanse Uśmiech)
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Paczcie on ma 12 lat, co on może wiedzieć o życiu i edytorze xD

@edit
Sory Amoniak, ale nie uznaje komunistycznych barw w moich postach, następnym razem proszę o używanie innego pisaka xD
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Dawidor
Oho widzę Miecio nie mógł się powstrzymać Duży uśmiech

TakeFuny nie dyskryminując powiem jedynie, że masz masę poradników co, jak i gdzie robić więc zakasaj rękawy i do roboty.

"Wielki Inkwizytor przyglądał się temu ze zdziwieniem, bowiem w swej wielkiej mądrości i długim życiu w którym przed jego oczyma przewinęły się tłumy heretyków, demonów oraz innych stworzeń zamieszkujących Norindol, które poddawał osądowi, tworu takiego nigdy nie widział, toteż począł się zastanawiać czy nie jest to wytwór jakiegoś diabelstwa, czarsotwa lub innego płodu plugawego zrodzonego przez Szczelinę, bądź krew Ystariona " ~ L

PS: Ravanie mój ty parawanie możesz już mnie awansować z okrutnika na oprawcę, a kto wie może z czasem zostanę nawet katem.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Siemka TSM, nie słuchaj tych młotów powyżej
chętnie udzielę ci paru lekcji, jak to się mówi, od podstaw. Oczko

Możemy się zgadać na PW
Każdy moder się liczy, też miałem 12 lat i kombinowałem przy mapach. I sam chciałbym, żeby ktoś mi wtedy wszystko po kolei wytłumaczył.
Wiadomo, że można szukać po internecie poradników, ale zawsze lepiej i szybciej, kiedy ktoś powie ci na czym to polega.
Jak już znasz podstawy, to szybko to ogarniesz.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Off-top*
Lepszy już młot niż żłób, jednak tak czy inaczej wypraszam sobie Język
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Również chętnie podpowiem Ci co i jak żebyś szybciej zrozumiał resztę. Możecie włączyć mnie do konwersacji na pw.
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Dawidor , Martinez
@Wrath, nie załapałeś trochę sarkazmu micka Duży uśmiech 
trochę nie wiem o co ta afera

też jestem zaskoczony, że w '18 jakiś 12sto latek robi warcrafty.
Oczywiście według mnie super, że jeszcze się ktoś interesuje. Im młodszy, tym więcej
zapału do pracy. Pamiętam jak ja chłonąłem wiedzę kiedy zaczynałem, mając.. 8/9 lat?
Obczaiłem jeden poradnik,
jak robić podstawy filmy, do reszty sam dochodziłem. Niestety.. później trochę przestałem to robić. : /
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.