• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ludzie vs. Orkowie
Witam!

Dziś chciałbym zaprezentować projekt kampanii do Warcrafta 3. Nazwa tematu prawdopodobnie nie będzie nazwą kampanii. Fabuła jest prosta. Orkowe klany szykują się do ataku na ziemie ludzi. Ludzie starają się obronić. Jeden z orkowych klanów zaatakował bazę spółki Felen'kin (misja 1).

Linki:
Misja pierwsza, wersja testowa
Link -->KLIK<---

Przerywnik między misją pierwszą a drugą
Link -->KLIK<--

Najważniejsze postacie:
- Wielki Konstabl (WK) Ernest
- Królewski Doradca Loren
- Doradca Glorim
- Deadring Mistyc
- Gorn Mistyc
- Król
- Więcej wkrótce...

Najważniejsze miejsca
- Dalaran (stolica Ludzkiego kraju)
- Góry Streble
- Górski Szlak Handlowy
- Więcej wkrótce...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Fajnie się zapowiada ^^ Czekam na więcej informacji.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Projekt będzie się rozwijał w miarę możliwości. Każdą nowinkę zamieszczę na forum.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dekajo, możesz zamieścić jakieś nowe screeny, bo jestem ciekawy co tam ciekawego wymyśliłeś Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić z 1 misji.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hej!
Dawno tu nie pisałem -_- Ale do rzeczy, zapraszam na lvopedię!
Reply }}}
Podziękowanie od:
Widzę, że masz profesjonalne podejście do tematu Duży uśmiech Fajnie się zapowiada, czekam na więcej Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co tam ze scr?
Reply }}}
Podziękowanie od:
@all
Muszę zapytać... Jak wam się podoba nowy wygląd lvopedii?

@Wrath
A jakie mam mieć? "Walę to, pie***lnę jakiegoś babola od niechcenia niech się cieszą" XD

@Shadow
Nie bój się...

Hej! Postaram się niedługo walnąć screenem z 1 i 2 misji, bo nie mogę się skupić na jednej. Miałem krótką przerwę, ale tylko krótką. Niestety, imageshack mi buguje, więc musicie screeny pobrać :/ Sorry.

Linki:
1
2
3

Zapraszam do oceniania.

Mam taki pomysł, że może zdubbingujemy mapę. Kto chętny niech piszę (jeżeli będzie za mało ludzi to będzie bez dubbingu)

Ja chcę być Królewskim Doradcą Lorenem

Lista:

Loren - Dekajo
Ernest - ???
Deadring - ???
Gorn - ???
Glorim (epizodyczny) - ???
Król (epizodyczny) - ???

C.D.N.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dekajo Wrote:@all

Mam taki pomysł, że może zdubbingujemy mapę. Kto chętny niech piszę (jeżeli będzie za mało ludzi to będzie bez dubbingu)

Lista:

Loren - Dekajo
Ernest - ???
Deadring - ???
Gorn - ???
Król (epizodyczny) - ???

C.D.N.

widzę że nikt się nie zgłosił, ale się nie martw pomogę ci zapełnić liste

Loren - Dekajo
Ernest - Dekajo (wysoki ton)
Deadring - Dekajo (niski ton)
Gorn - Jacek Ivona
Glorim (epizodyczny) - Jan Ivona
Król (epizodyczny) - Dekajo (staraj się wstrzymać z robieniem siusiu ale tak żeby ci pęcherz nie pękł, wtedy powinieneś uzyskać ciekawą barwę. Cóż dobra mapa wymaga poświęceń)

A gdzie jest Bob? Mógłbym podesłać głos pod Boba, o ile mógłbym sam układać do niego teksty i fabułę
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
burybrzetyslaw Wrote:
Dekajo Wrote:@all

Lista:

Loren - Dekajo
Ernest - ???
Deadring - ???
Gorn - ???
Król (epizodyczny) - ???

C.D.N.

widzę że nikt się nie zgłosił, ale się nie martw pomogę ci zapełnić liste

Loren - Dekajo
Ernest - Dekajo (wysoki ton)
Deadring - Dekajo (niski ton)
Gorn - Jacek Ivona
Glorim (epizodyczny) - Jan Ivona
Król (epizodyczny) - Dekajo (staraj się wstrzymać z robieniem siusiu ale tak żeby ci pęcherz nie pękł, wtedy powinieneś uzyskać ciekawą barwę. Cóż dobra mapa wymaga poświęceń)

A gdzie jest Bob? Mógłbym podesłać głos pod Boba, o ile mógłbym sam układać do niego teksty i fabułę

Świetne Język

Ja się mogę podjąć przerobienia tonu jakiegoś podesłanego głosu na brzmienie bardziej
Ostatnimi czasy na przykład przerabiałem Baby Justina Biebera, bardzo ciekawie wyszło.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bob ma zmienione imię na Loren Uśmiech A Fabuła jest moja. Koniec. Jeżeli nikt się nie zgłosi sie do dubbingu to rzucam ten pomysł.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Moja propozycja z tym Bobem to był żart. No chyba że chcesz mieć w swojej mapie sequel Stoczni Midasa.
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Może najpierw skończ projekt, a potem pomyśl nad podkładaniem głosów... Taka tylko mała rada ode mnie Duży uśmiech

I te scr,'ny daj tak, żebym mógł obejrzeć na forum, a nie ściągać, bo jestem strasznym leniem xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dekajo Wrote:Bob ma zmienione imię na Loren Uśmiech A Fabuła jest moja. Koniec. Jeżeli nikt się nie zgłosi sie do dubbingu to rzucam ten pomysł.

Jakos tak ten Loren skojarzyl mi sie z imieniem zenskim Lauren Uśmiech

Ale popieram Shadowa, wstaw jakies screeny i dokoncz mape najpierw by miec wieksze zainteresowanie u innych. Z natury bywa tak, ze ludzie nie wloza swojego wkladu w cos o czym nie maja pojecia czy warto.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.