• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pochwal się czym chcesz :D
Taki luźny temat zainspirowany rubryką w CD-action, w celu rozruszania forum Uśmiech

Pamiętam, że Stachu robił kiedyś plansze do gwinta, ja coś tam rysowałem, kilka jeszcze innych osób robiło wiele fajnych rzeczy, pisało opowiadania czy nawet wybijało legendę w HS. Ten temat jest własnie do tego, żeby pochwalić się jakimiś fajnymi osiągnięciami, niekoniecznie związane z Warcraftem Duży uśmiech

Pozdrawiam Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
wygralem konkurs
na mape worgenow
ddd
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Troche z dupy z tym wyleciałeś. Mogłeś wrzucić chociaż coś od siebie Wrath Duży uśmiech
Zakładałem już podobny temat o rekordach, ale nikt się tam nie udzielał.

Dobra, ALE SKORO JUŻ, i mogę się pochwalić *czym tylko chce* no to lecimy
Tyle, ile dałem rade spamiętać lecimy

- Od pół roku jestem wege
- Wbiłem 55 level w wowie w jeden dzień
- nabiłem 30 lvl w 1 i 100 w 11 dni w BigBangEmpire (odpowiednik HeroZero)
- zgromadziłem na czereśniokach (mój pierwsze serwer discord) 40 osób w 1 dzień
- podbiłem piłkę 120 razy, niby nic ale dla mnie to było poświęcenie
- wypiłem kiedyś w gimbie 10 frugo na raz, zakładając się o 5 złoty. Cały czelendż kosztował mnie 30+
- wygrałem kiedyś z midasem zakład o stówę, że przejdę Bojowników w Wc3 solo, za pierwszym podejściem
(o tych wszystkich zakładach, w których dałem dupy wole nie wspominać xd)
- wygrałem turniej w węża DZIFKI z wynikiem 244pkt, (max to 252)
- nabiłem w flappy bird 52 punkty
- nabiłem w Biegnącym Dinozaurze Braku Internetu około 16tyś punktów. Grałem tam 25 minut (level autyzm wiem)
- potrafię ponadprzeciętnie szybko pisać na klawiaturze, dlatego moje posty są takie długie
[Image: 63bb8d36b3f12.png] (poprawie wynik, bo mnie nie satysfakcjonuje)
- Zaszedłem w bubble struggle do 51 poziomu. Dalej nie dam rady.
- Zrobiłem 110 linii w grze etetris.pl, nabijając tym samym 33,310 punktów
- zdałem 7 poprawek w gimbie jednego dnia
- użytkowałem system Windows Vista przez ponad 7 lat i nie zwariowałem
- przeżyłem w Don't Starve 100 dni na solo (szczerze? nie polecam tak grać, lepiej z kimś bo nuda)
- nabiłem w WORMAX.io 170220 punktów
- wygrałem gre dzieciństwa Miecze i Sandały II. Pierwszej części się nie da i nie opłaca przechodzić całej.
Bossowie ostatnich leveli są dosłownie zbugowani (w stylu kill za 1 okrzykiem)
[Image: edcdfe3674dea.png]

- odwiedziłem dom strachów i się nie bałem
-  tak się wkręciłem w zbieranie pinów na pintereście, że zgromadziłem ich 3 466 sztuk.
(wszystkie skatalogowane)
- napisałem na goblinfactory włącznie 8 projektów
(prolog, T.boo łącznie, Walhalla, Projekt Minecraft, Ludzie z Gór, Od Prezesa do Menela, Próba Bogów, 
Kaz'Naki) ale jeszcze żadnego nie udało mi się dokończyć iks de
- przeczytałem jedną z części wiedźmina w 2 dni
- wygrałem custom hero survival illidanem ravanem
Spoiler
[Image: 17e8a56d4e5fd.jpg]
- przeszedłem wiedźmina I w tydzień (piękna gra) warto wspomnieć, że przymierzałem się do
zagrania w tą grę od 2007 roku, czyli 11 lat (tak moi starzy dali 8 letniemu Martinezkowi wiedźmina)
Choć dali mi w tym samym roku Vistę więc chyba wiedzieli że nie pogram xD
- zbudowałem kiedyś w Minecrafcie na survivalu gigantyczną fortecę składającą się wyłącznie z bloków żelaza, złota i diamentów.
Wszystko za sprawą pewnego buga na kopiowanie zawartości skrzyń, który kiedyś był popularny Oczko
- dałem radę kiedyś przespać cały dzień
- najdłużej zaś nie spałem 5 dni (w ostatnich 2 dniach miałem drzemki po 20 minut, z lekkiego wycieńczenia)
i na koniec: Prowadziłem kanał na youtube z poradnikami w 2011 roku, kiedy 90% polskich youtuberów nawet nie zaczynała.
Ale niestety porzuciłem wszystko. Nakręciłem z 10 poradników
- przygodę z modingiem zacząłem w wieku 8/9 lat. I potrafiłem już wtedy ogarnąć całą mapę i wyzwalacze (w sumie niewiele gorzej niż obecnie)
- zmarnowałem 40 minut na pisanie tego posta

osiągnięć sportowych niestety nie posiadam, (smuteczek) ale zamierzam to nadrobić, w swoim życiu ^^
pozdro jeśli ktoś wszystko przeczytał
nowy dzień - nowa szansa, nowy rok nie istnieje

[Image: zEfNWvs.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hmm...
jeżeli o mnie chodzi, to ogarnąłem sobie pracę, ale minusem jest presja psychiczna i odpowiedzialność, no ale coś za coś. Zarobki... fajnie byłoby mieć chociaż połowę kwot jaką widzę na umowach Duży uśmiech

dodatkowo rozwijam swój mały biznes, ale teraz jednak zawiesiłem działalność, bo i tak jestem przemęczony.

nie padłem na zawał po pierwszym tygodniu takiego maratonu Duży uśmiech

a z dawniejszych rzeczy, to przeszedłem starego starcrafta w wersji hd Duży uśmiech

Myślę, że jeszcze kilka rzeczy dojdzie w przyszłości, oby Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Rzeczy znalazłoby się pewnie o wiele więcej, ale po prostu nie skupiasz
się na drobnostkach, tak jak ja Duży uśmiech
W końcu jesteś dużo starszy ode mnie
Reply }}}
Podziękowanie od:
- Ukończyłem dupny projekt w warcrafcie i ukończę jeszcze jeden Duży uśmiech
- Pozbawiłem firmę w której robię na w spółkę z 2 kolegami VAT, płacili nam netto nie brutto przez jeden miesiąc Duży uśmiech jakieś 6 koła, bo lato to zawsze słaby okres, ale raczej odzyskamy, bo na wystawionych fakturach jest poprawna kwota Duży uśmiech jak nie to utniemy im abonament Duży uśmiech
- 3 miejsce w amatorskim turnieju piłki nożnej, raz mieliśmy 1 ale były tylko 3 drużyny Oczko
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Sorry, ale Was wszystkich przebijam - bede Tata!!!

via GIPHY

Reply }}}
Podziękowanie od: Micek , Martinez
GRATULACJE Stachu Duży uśmiech

PS
Shadow, na takie coś jest umowa. Jak coś to PW

Ivar, jednak tego jest bardzo malo Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
(10.08.2018, 17:35)LordStachu Wrote: Sorry, ale Was wszystkich przebijam - bede Tata!!!

Podobno ojcostwo to zajebista sprawa, można chlać i rozbijać się po kumplach. Przynajmniej dopóki żona nie wróci z porodówki.

Wychowaj jak swoje xD
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: WIN.JPG] to mój main z 2018 roku

[Image: WIN.PNG]

a to postać... perfekcyjna, pozbawiona jakichkolwiek wad
księżniczka oceanów.

krytyk 20 lvl - 88% szans na 3 krotność ciosu
war stomp 20 lvl - 10 sekund stuna obszarowego

śrubka 20 lvl - spowolnienie ataku i ruchu wszystkich wrogów o 88%

lustrzane odbicie 1 lvl - cooldown 2,5 sekundy, 2 identyczne postaci
tarcza many 1 lvl - absorpcja 50% dmg

ptaki gromu 20 lvl - 20 sztuk
wzmocnienie ptaków gromu - + 300 do dmgu

czas walki - od 3 do 6 sekund.
dziękuję, nie mam nic więcej do dodania
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.