• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Czy mogę edytować...?
#1
Siema. Mam pytanko czy mógłbym edytować mapy z battleneta? Chodzi mi bardziej o survival chaos albo tegionTD bo chciałbym kumpla potrollować że mam sposoby na kase XD. Jak coś nie jasne to wytłumaczę w odp.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#2
Jeśli nie masz zgody autora, to nie możesz. Ale też nikt Cię za to raczej nie ukaże, ale te mapy w większości są zabezpieczone przed edycją.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
#3
Szkoda
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#4
(17.10.2018, 20:55)TSM_TakeFuny Wrote: Szkoda

Da się wgrać cheaty na zabezpieczoną mape, ale nie jest to proste trzeba otworzyć mapę przy użyciu MPQ Masters i wyexportować scripit war3map.j
a następne to już potrzebna znajomość Vjass bo będzie trzeba zedytować trochę scrypt i napisać Jassem cheat a to już nie jest proste raz już to robiłem i kolejny raz męczyć by mi się z tym nie chciało.

edit: a następnie znowu trzeba ją zabezpieczyć poprzez wc3mapoptimizer
Jakby co Rusek mnie tego nauczył xD
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#5
Już zgłaszam do prokuratory, że na forum łamana jest konstytucja.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.