• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tworzymy mody! Tylko na jakiej wersji?
Hej Uśmiech
Myślę że większość z was tutaj obecnych mnie jeszcze pamięta, otóż w końcu zebrałem się w duchu by wrócić do sztuki modowania Warcrafta (Która dwa lata temu w moim wykonaniu sztuką nie była ale nevermind) i chciałem zadać proste pytanie, otóż jak już znów zaczynam się bawić w edytor to na wersji 1.30, czy może na którejś ze starszych? Bo jak wiadomo patche czasami psują niektóre rzeczy więc chciałem się po prostu upewnić.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Na najnowszej, co za pytanie.
Najnowsza wersja jest najlepsza pod każdym w sumie względem. Nie zauważyłem żadnych rażących błędów, które sporadycznie występowały
kiedy blizzard jeszcze eksperymentował z aktualizacjami.

A tak btw, wiesz jak zmienić warcrafta na inną wersje niż najnowsza?
Ja znam jedynie piracką wersje, która wgrywa warcrafta w starej wersji, ale nie można jej w żaden sposób aktualizować.

I nie zakładaj tyle tematów, z powrotami tylko zakasaj rękawy i coś ogarnij Oczko
Ja mogę ci pomóc z terenami, jakby co.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Z terenem to sobie tam poradzę ^_^ 
Gorzej będzie z jakimiś zaawansowanymi sekwencjami wyzwalaczy, zresztą z tym zawsze miałem duże problemy.
Najwięcej przyjemności wyciągałem z tworzenia Cutscenek, w sumie teraz jak tak patrzę na moje stare projekty to aż się zaczynam śmiać.
Aż dziw bierze że w trakcie okresu dojrzewania (Aktualnie już dwa miesiące i stuknie szesnastka) tak może się zmienić moje rozumowanie i wyczucie jakości.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dziwne, ja tam tęsknie bardzo za swoimi mapami które robiłem mając... 9? lat
Nawet pamiętam o czym były, mimo upływu czasu.
Ogólnie mam spory niedosyt, jeśli chodzi o takie proste mapki "o czymś"

Jakieś mini kampanie z historią.
Cały czas tylko skupiam się na wyzwalaczach i nie czerpię z edytora takiej przyjemności, co wtedy, kiedy umiałem zaledwie kilka podstawowych czynności.

Jeśli chodzi o wyzwalacze, czyli szlifowanie mapy to mogę bez problemu ci pomóc.
Ogarniam w zasadzie wszystko, od misji, po regiony itd
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(24.10.2018, 13:59)Młody Ivar Wrote: Dziwne, ja tam tęsknie bardzo za swoimi mapami które robiłem mając... 9? lat

To nie tak dawno, z dwa lata temu nie?  Szczęśliwy
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
No to nieźle się bawisz Micek :Duży uśmiech

Kiedy dajesz mi daninę ty nędzny Elfie?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.