• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warcraft III: Reforged
JEST WRESZCIE!

Warcraft 3 w nowej odsłonie <3
https://www.youtube.com/watch?v=Q2zfx5hQ3CE

W 0:52 jest informacja o ulepszeniu inteligencji komputera i edytora map (mam nadzieję, że starsze mapy zadziałają)

Minus jest chyba taki, że starsze modele nie będą pasować do nowszej i ładniejszej wersji :/
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Szansa na kompatybilność wsteczną jest bardzo mała. Ale byłoby wtedy całkiem fajnie
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Stare mapy mają działać bez problemu, ma być też możliwość przełączania się pomiędzy starą grafiką a nową, dzięki temu problem z grafiką też się rozwiąże
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
O bogowie.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hmm... skoro nie będzie problemu ze starymi mapami, to chyba... dobrze? Interfejs mi nie przypadł do gustu. Sama szata graficzna jest całkiem niezła, ale tylko patrząc na jakiś dłuższy gameplay, bo trailer mnie trochę zmylił. Hm, też trzeba wziąć pod uwagę to, że Blizzard jeszcze sporo może zmienić. Mają głównie Orków i Ludzi, Nocnych Elfów jeszcze nie tknęli. Jestem nastawiony dość pozytywnie do Warcraft III Reforged, ale jakiegoś dużego szału nie ma.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wszystkie kampanię będę zremasterowane?
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tak, to dopiero wstępny gameplay. Pewnie wrócą do starego układu UI znaczy się Postać>Staty>Inventory>UI postaci.
Ten faktycznie wygląda średnio bo do herosa nie pasuje.

Może będą moduły UI jak w Sc 2? Oczko

Kto wie? Zobaczymy z przyszłym roku xD

edit. Ciekawe jak cenowo to będzie wyglądać?
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
30 euro przedpremiera kosztuje Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Chyba tam jest taniej jak masz już war3 kupione.

Taka lista zajebana z hive:

- Same engine as classic WC3, current engine upgraded (confirmed),
- On Battle.Net Launcher (confirmed),
- Crossplay between Reforged and Classic (confirmed),
- In options, you can choose to play with old graphics (confirmed),
- Classic mods compatible on Reforged (confirmed),
- Reforged includes ROC & TFT campaigns (confirmed),
- Ingame footage : http://puu.sh/BVeXM/ea8d0219cb.jpg,
- Ingame footage : http://puu.sh/BVf3F/e0898d817d.jpg,
- "Skins" and cosmetics, Paladin can be either Arthas, Uther, Arthas /w Frostmourne... (confirmed)
- Released in 2019 (confirmed),
- Founding of Durotar "revamp" (confirmed) and probably more (not confirmed),
- New editor can import old maps (confirmed),
- Old map will load HD models (confirmed),
- Animated trees (confirmed and seen),
- Frozen Throne getting remastered as well (confirmed),
- Audio will be upgraded, in every language Classic had and even more (re-recording with the same old actors) (confirmed),
- Old audio will still be in the game (confirmed),
- Achievements system (confirmed),
- New editor will be an improved version of the current editor (confirmed),
- Melee gameplay *mostly* unaffected (confirmed),
- New races ("Can't comment."),
- Balancing will continue to happen post-Reforged (confirmed),
- System requirement can't be said yet, due to the game still being in dev. (confirmed),
- Ingame cinematic-mode footage : http://puu.sh/BVgiY/af1c94eccd.jpg,
- Ingame cinematic-mode footage : http://puu.sh/BVgkd/0b359fd72b.jpg,
- No subtitle / textbox in cinematic-mode ?
- Game runs at 30-40 fps, unoptimized and streamed from a laptop,
- Inventory size being looked at (more than 6) (confirmed),
- Old cheat codes work (confirmed).
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
- Old cheat codes work (confirmed).
Najważniejsze, już myślałem że nie przejdę kampanii.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mnie ciekawi jak teraz cinematiksy będzie się robić. Bo na tym gameplayu był tylko głos postaci i ciekawe animacje, ale całość bez napisów.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
- New editor can import old maps (confirmed),
- Old map will load HD models (confirmed),

Czujecie już ten wysyp map/kampanii na hiveworkshop których wspólna cechą będzie to żeby tylko nic nie importować? Uśmiech
Bo niby taka mapa będzie funkcjonować już na stracie reforge.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Fajne info:
-Map makers will get more options and tools for creating custom maps (including the tool that was used to create the models for Reforged)
-All ingame cut-scenes and cinematics will be remastered.
-All audio will get a quality update.

Takie średnie info:
-Re-worked campaign locations/terrain to heal up the story between Warcraft 3 and World of Warcraft (Stratholme got a rework with the iconic city entrance)
-Campaign cutscenes will be edited and tweaked to fit and fill in the storyline from WoW.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
To jest właśnie dobre, Shadow. Ja rozumiem że można nie lubić WoWa i codziennie wieczorem powtarzać jaki jest beznadziejny, ale fabuła powinna być jednolita.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Plaga wygląda nieźle, ale ci ludzie to masakra, ciekawe co zrobią z elfami Język
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.