• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warcraft III: Reforged
Jeszcze mogą to zmienić. Nocnych elfów jeszcze nawet nie ruszyli chyba. Na hive ludzie wypisują swoje propozycję zmian. Widocznie blizzard będzie się sugerował tym co gracze myślą.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
kurde, kilka dni mnie nie ma i widze że nawet midas zaczyna się odblokowywać i wracać na forum..
chyba musze ukrócić te jego nędzne zmagania 
Co do Warcraft reforged, ja bym jednak pozostał sceptyczny. Wielka euforia, wielkie oczekiwania mogą się skończyć wielkim zawodem.
Spójrzmy na początku na suche fakty:

- dostajemy od blizzarda po 16 latach dokładnie tą samą kampanie, tyle że z inną szatą graficzną.
Czyli wszyscy gracze będą mechanicznie przechodzić kampanie bez większych ekscytacji, bo i tak już znają każdy segment i każdą misje.
Jedyne co, to ciekawość jaki kolejny model przyjdzie nam odkryć.

- gra może mieć spore wymagania graficzne.
Czyli nawet, jeśli już odłożymy sobie trochę grosza, może okazać się że gra nie będzie chodzić już tak płynnie

- gra może okazać się wykastrowana ze starego klimatu.
Już sam interface trudno nazwać odświeżeniem - a bardziej całkowitą zmianą. Skoro to nadal jest Warcraft III, a nie WcIV to nie pojmuje, po co to zmienili?
Poważne, dopracowane modele w bajkowym, nienaturalnie małym świecie na dłuższą metę mogą się nie wpasować w kanon warcrafta.
Podobnie zresztą było we Wspaniałym Diablo III, które finalnie, mimo ogromnego wkładu pracy okazało się ostatecznie dużo gorsze od dwójki.
Wyobraźcie sobie drugą część, w której jedyne co się zmienia to: grafika, połączenie z internetem, i brak kostki horadrimów.
No hallou, babe please

- jak wyobrażacie sobie edytor?
nowe opcje nowe możliwości - super!
ALE co ponad to? Wszystko tak naprawdę i tak już można zrobić w obecnej części,
na zabawę modelami i tak nie ma co stawiać, bo nikt nie osiągnie takiego standardu, co wykwalifikowani graficy.
Dodając własne modele, budynki musielibyśmy usuwać wszystkie stare bo kłóciłyby się z resztą świata.

- ten "dodatek" zabiera potencjał i nadzieje na powstanie Warcraft IV, przynajmniej w mojej opinii
no bo, jakie by ono miało tak naprawdę być? Co takiego zaoferowałaby ta część graczom, czego nie byłoby
już w Wc3 Refoged?
Poza fabułą oczywiście. Ja powiem wam szczerze, że już nie liczę na czwórkę.
Bardziej sensowny byłby już osobny RTS, zbudowany od podstaw, z ciekawą historią/fabułą.

Warcraft najpewniej się już skończył, na trylogii, więc pewnie stąd u blizzarda inicjatywa, żeby przerobić go na wersje HD - bo i tak nie
mieli w planach robić następnej części.

----------
okej, a teraz pomyślmy o plusach, bo one również są

Modyfikacje oparte wyłącznie na modelach z Refoged mogą okazać się fantastyczne - i tego nie ukrywam.
To może być totalna miazga. Skoro blizzard planuje remasterować całą grę, a nie tylko kilka misji
to pole do popisu  i wybór postaci będzie przeogromny.
Może się okazać, że nawet nie będzie specjalnej potrzeby, żeby dodawać nowe rzeczy.

Nowe możliwości edytora i lepsze tekstury terenu - z nową starą grą najpewniej odejdą bolączki związane z wszystkimi
mikro błędami, takimi jak kiepski teren, kanciaste klify itp.
Jakby się uprzeć, to nowe modele mogą posłużyć nawet, w upiększeniu starego warcrafta - co byłoby naprawdę super.

Odnowione projekty, szansa na odrodzenie się ery moddingu w warcrafcie.
Nie ma co ukrywać, świetne projekty były kiedyś, potem się skończyły bo ludziom warcraft zobojętniał,
pojawił się starcraft i dużo innych lepszych pozycji. Taka gra może zaowocować wieloma świetnymi tytułami, których
wcześniej byśmy się nie spodziewali.
Sam planuje coś tam wyskrobać, choć nadal obecnego warcrafta cenić będę o wiele bardziej - właśnie za klimat
i możliwość dodawania własnych modeli.

W sumie najbardziej mnie cieszy ten bastion od shadowa ; P z chęcią bym zagrał, a on akurat
się bardzo wpasowuje w realia nowego warcrafta.
---------------

I to tyle. Mam nadzieje, że dowiedzieliście się z tego czegoś dla siebie.
Co by nie mówić i tak pozostaje nam czekać i samemu wszystko przetestować.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Z tego co wiem, jeśli gierka się sprzeda, Blizzard pomyśli o nowym contencie.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Na nowej grafice możemy sobie sami napisać warcrafta 4, tylko musimy wymyślić fabułę Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja pierwsze co zrobię, to otworzę edytor i zobaczę jakie są nowe możliwości, potem przejdę całą kampanię. Potem remaster Ostatniego Bastionu Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mam wrazenie, ze nasze forum ozyje jak tylko ten W3 Reforged ujrzy swiatlo dzienne Uśmiech.

Ja tak samo, Shadow, jestem ciekaw jakie nowosci wprowadza w edytor.
Na kampanie tez nie moge sie doczekac by zagrac od nowa.

Mam nadzieje, ze jakies nowe edytory do modeli wyjda (trzebaby bedzie poczekac na rusków) bo z checia bym zrobil Witcher MOBA reforged Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zostanie udostępniony tool, który używają w blizzardzie do tworzenia tych modeli
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Plus tutoriale do tego narzędzia, przynajmniej tak pracownik Blizzarda powiedział. Ale nie wiem, czy tworzenie takich modeli to nie jest jakaś wyższa szkoła jazdy Duży uśmiech Przynajmniej dla mnie Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bedzie tool do modeli?! No to teraz fani beda cuda robic na nowym W3!

Ja z checia zobaczylbym kampanie w3 przedstawiajaca WoWa od podstawówki po Legion to by bylo cos!

Nie sadze by bylo to jakies ciezkie do przyswojenia Shadow. z reszta wiekszosc takich programów jest bardzo podobna do siebie. Ja na przyklad obecnie ucze sie tworzyc modele w Blenderze i powiem Ci szczerze ze wiedza robienia modeli z ruskiego MDLVisa duzo mi w tym pomógla Uśmiech. Tak samo na pewno bedzie z tym toolem od Blizza.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
A czaicie jak niesamowicie będzie wyglądać odświeżony filmik Grom vs Mannoroth Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
zacytowalbym ten post martineza ale za duzo napisal
w kazdym razie niektore mapy w kampanii sa pozmieniane jak misja w stratholme.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tutaj macie jeszcze pierwsze 20 minut z gameplay'a kampanii ludzi podczas czystki Stratholme:

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Gameplay wygląda jak żywcem wyjęty z HotSa,

w ogóle nie wiem czy ktoś zauważył, ale remasterowani strzelcy wyglądają trochę jak 
RiflemanElite z hive ;p

[Image: 41ade8faa57dc.png]

tak wiem, z tej perspektywy to wygląda, jakby Warcraft 3 był remasterem Wc3 Refoged
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie zapominaj, że zremasterowane modele mają mnóstwo detali, które możesz oglądać z bliska. Żaden model z Hive temu nie dorówna pod tym względem.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Podobno Blizzard już potwierdził że nie robi wc4 ani że nie jest jeszcze w planach.

Podali też wymagania sprzetowe i dupy nie urywaja.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.