• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warcraft III: Reforged
Mirek, to że wszedłem wśród wrony nie znaczy, że będę krakać jak one.
Oczekiwałem Warcrafta IV a blizzard rzucił mi ochłap, który tak naprawdę niewiele go kosztował,
jakieś modele ogarnąć, podkręcić gameplay, polepszyć scenki itp.
WIĘC chyba mogę wyrazić dezaprobatę.

A wynik 840 tyś wyświetleń to jest parodia jak dla mnie, jak już mówiłem. Dwa filmy ze slime'ami robią większe zainteresowanie na youtube.
I jestem zawiedziony jako fan warcrafta. Jak to jest, że w wowa grają na całym świecie, a grę, z której ten wow się wywiódł już każdy ma w dupie
I tak, wiadomo że lepszy rydz niż nic, to oczywiste.

I tak jak pisał Lucius, 5-8 lat temu to by było coś, taki remaster.
Ale teraz?? w 2018 roku? To troche jak z tą innowacyjną gadającą kupą emoji w Iphone X
[Image: iphone-animojis.jpeg?rect=356%2C0%2C899%...ress&w=650]

.
chociaż jak tak teraz myśle, to duża część misji w wc3 (np nieumarli z podstawki)
była dość słabo napisana. Quel thalas nie robi żadnego wrażenia, więc pod pewnymi względami
może grać się lepiej, niż w zwykłego wara.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ciężko mi to przyznać ale margines ma rację.

Jedynym plusem dla mnie że robią wc3reforge zamiast wc4 jest to że tego nie spierdolą. Bo dzisiejszy blizzard to zdecydowanie nie ta sama jakość co w 2002 roku.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(11.11.2018, 20:59)DaKu Wrote: Ciężko mi to przyznać ale margines ma rację.

Jedynym plusem dla mnie że robią wc3reforge zamiast wc4 jest to że tego nie spierdolą. Bo dzisiejszy blizzard to zdecydowanie nie ta sama jakość co w 2002 roku.

Warcraft 4 i tak by wyglądał pewnie tak samo jak reforge, jak chcecie to możecie zrobić w nim w4 zapewne i tak ktoś to zrobi.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pewnie wyglądałby jak reforge ale niekoniecznie byłby oparty o silnik gry z 2002 roku. No i te remasterowanie kampanii, no mogli pójść za ciosem i wydać nową kampanie. Na przykład opowiadającą aktualne wydarzenia z wow-a albo historie z poprzednich dodatków.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(11.11.2018, 21:34)DaKu Wrote: Pewnie wyglądałby jak reforge ale niekoniecznie byłby oparty o silnik gry z 2002 roku. No i te remasterowanie kampanii, no mogli pójść za ciosem i wydać nową kampanie. Na przykład opowiadającą aktualne wydarzenia z wow-a albo historie z poprzednich dodatków.

Blizzard nie jest pewny wyników sprzedaży, także nie zrobi na razie nowego contentu. Jeden z twórców mówił, że po premierze, jeśli się sprzeda pomyślą nad nowym contentem. 

War4 nie powstanie dopóki istnieje WoW.

Blizzard mówił, że mógł zrobić reforged na nowszym silniku, ale wiedział że rozgrywka będzie wtedy podobna, lecz nie taka sama, a tego chcieli uniknąć. Dlatego zostawił sobie core, a resztę przepisał/ulepszył/zrobił od nowa.

Jak dla mnie szkoda że nie robią 4, ale jak najbardziej remaster w takiej postaci mnie satysfakcjonuje. Z moim doświadczeniem w edytorze, będę mógł stworzyć coś fajnego. Oczywiście będę ograniczony nowymi modelami, ale na pewno znajdą się spece, którzy będę dokładać kolejne modele, tekstury by pasowały do Reforged.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mam nadzieję, że ta zmiana silnika będzie zauważalna jeśli chodzi o wydajność.

Mam też nadzieję, że stabilność gry nie będzie na poziomie Hs czy Hotsa.
Hearthstone przynajmniej raz czy dwa zatnie się i to nie ważne czy masz i7 czy i3 czy ryzena. Wiem to, bo kuzyn ma i7, kolega i3, a ja ryzena i zawsze nam się zetnie.
Hots jak klikniesz za dużo razy to możesz go zbugować i nie pograsz lub postać zniknie :/
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dodatkowe info z panelu blizzarda:
- Dwa rodzaje UI (Potwierdzone już przez Shadowa wcześniej)
- Każdy bohater z rasy w melee będzie mieć model zarówno damski jak i męski (och tak elf ujeżdżający kota i lichka xDDD)  Zawstydzony
- Możliwość oglądania gry ingame (coś ala hearthstone)
- W lutym lub bardziej na wiosnę olbrzymi patch który ma wprowadzić zmiany do edytora, ma być paręset nowych funkcji dodanych i wiele innych rzeczy.
- Zmiana w systemie tilesetów
- Program do modelowania by Blizzard ma być dostępny przed premierą
- Będzie beta, data nieznana
- Nie ma na razie w planach by powstały nowe rasy/jednostki/content (to zależy od sprzedaży prawdopodobnie xD)
- Nie ma w planach kampani Co-op (tak samo jak wyżej)
- Jakieś brednie o samouczkach dla graczy by wprowadzić starych wyjadaczy w nową grafikę i nowych potencjalnych graczy
- Zaznaczanie więcej niż 12 jednostek, rozważane

Brakuje info czy będzie większa mapa niż 512x512 xD
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co do bohaterów to imho dobry pomysł.
chociaz nie jestem przekonany jesli chodzi o nieumarłych i elfy
i w sumie mistrzyni ostrzy
ech, to nie jest dobry pomysł xD.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bardzo dobry pomysł. Więcej modeli do zabawy, a nikt Ci nie każe przecież nimi grać.

Mnie tam najbardziej te nowe funkcyjki interesują i tileset system
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
każe*
ja mimo wszystko nadal podchodzę z umiarkowanym optymizmem do refoged, jasne, będę pierwszym
który odpali ten tytuł ale...
nie wiem czy widzieliście np takie warcraft 3 reborn,

ciekawy jestem, jak bardzo będzie różnić się ta gra od ów modu.

Sam projekt wygląda bardzo dobrze, ale nie zachwyca w ogóle,
W dwóch słowach niezły kicz. Tak więc blizzard stawia sobie wysoko poprzeczkę, żeby remasterować, a przy tym nie zniszczyć całego klimatu warcrafta.

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
*reforged
Blizzard nie może pozwolić sobie na wtopę po tym, co odwalili z franczyzą Diablo. Poza tym nie kryją się za bardzo z tym, że zamiast Reforged to powinno być Remastered.
I tak, ku*wa, kupię, bo nostalgia i inne takie.
ALWAYS ANGRY, ALL THE TIME!!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Fox
Ja oglądałem wywiad to własnie mówili że nawali to Reforged ze względu na zmiany (Dopasowanie pewnych rzeczy do aktualnego lore)
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bardziej bym się zastanawiał, czy kobieca wersja króla góry będzie miała brodę
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niestety ale Warcraftowe krasnoludczyny brody nie maja Smutny. Ale tez jestem ciekawy jak te wszystkie odmienne plci bohaterów zrobia.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(17.11.2018, 15:17)LordStachu Wrote: Niestety ale Warcraftowe krasnoludczyny brody nie maja Smutny. Ale tez jestem ciekawy jak te wszystkie odmienne plci bohaterów zrobia.

Wiem, że łowca demonów na 100% będzie miał, a główne postacie jak Jaina to już pewno inna sprawa.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.