• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Warcraft III Reforged - Czyli jak Blizzard kopie dołek pod samym sobą.
Gwiazdka 
Siemka, witam wszystkich obecnych na forum bardzo, bardzo serdecznie. Zanim zacznę mój (Chyba krótki) wywód na temat tego co sądzę o Warcraft III Reforged i zanim nawołam do wspólnej dyskusji to chciałem zaapelować do szanownej administracji żeby wzięła się bardzo poważnie za forum, powinniście pozbyć się większości problemów które dotknęły GF (Chociażby brak możliwości zmiany sygnatury) bo zakładam że za niedługi czas wybuchnie boom i hype na Warcrafta, a co to w praktyce oznacza? Oznacza to że forum może tak naprawdę przeżyć niejako swój renesans, a nowo przybyłych trzeba jak najlepiej ugościć prawda? Uśmiech

Dobrze, a teraz przejdźmy do głównej części tegoż tematu, co osobiście sądzę o Warcraft III Reforged? Inicjatywa jak dla mnie wręcz świetna, nasza ukochana gra niewątpliwie była zarówno kasowym jak i wielkim marketingowym sukcesem Wielkiego "B". Wielu ludzi na stałe zawitało i do dzisiaj krąży po świecie Azeroth czy to wertując po modyfikacjach do Warcrafta III czy to wędrując po świecie w World of Warcraft. Jednakże mam pewne obawy wobec Remake'a Warcrafta, bowiem gra ponoć ma w ogóle nie zmienić się mechanicznie, wszystko wydaje się fajne i świetne, jednakże mam jedną dużą, główną wręcz obawę... czy Blizzard faktycznie będzie wspierał "Reforged" i przede wszystkim czuję ból i zgrzytam zębami widząc że jest to najzwyczajniejszy skok na kasę, my, fani klasycznego Warcrafta III będziemy w kropce ponieważ już teraz Blizzard wyłączył z obiegu elektroniczne wersje Warcrafta (Źródło - https://www.gram.pl/news/2018/11/14/bliz...O8j0Cf-lMo). Boję się więc że serwery multiplayerowe WC3 mogą zostać wyłączone na rzecz "Reforged." 

Co wy o tym wszystkim sądzicie? Zapraszam do KULTURALNEJ i KONSTRUKTYWNEJ dyskusji.

[Image: warcraft-iii-remastered.jpg?w=1000&h=563&crop=1]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wątpię, aby Blizzard miał całkowicie uśmiercać w3, choć już jest spory spadek graczy na battlenecie poprzez krok który już zrobili poprzez zbanowanie botów enterprise gaming zwany ENT i zrobili własną aplikację o której już wspominałem kiedyś, dzięki której można dołączać w sieci lokalnej do ich gier(Po zalogowaniu się poprzez w3connect pojawiają się wszystkie servery enta w sieci lokalnej a nasz nick to login), no już niedługo zlikwidują wszystkie boty Smutny Plusem tego wszystkiego jest tylko to że każdy będzie posiadał hosta, ale wiadomo że jak tak się już stanie to trudniej będzie grę znaleźć i zobaczyć ilu już jest w grze i każdy będzie hostował swoją grę zamiast wbić do jakiejś. i jeszcze większa grupa przeniesie się na aplikacje Enta i zapewne gamerangera. Zapewne ten krok podjął blizzard, aby większa grupa kupiła Reforge Język
Teraz mam pytanie wie ktoś czy będzie pudełkowa wersja? bo nie wiem czy kupować przedpremierowo czy czekać bo wolałbym pudełkową.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie szukałem długo, a właściwie moja podróż trwała z 5 sekund, bo zjechałem do sekcji komentarzy
[Image: e61fcec31957d.png]

No nie wiem, jak dla mnie lepiej, że nowi gracze będą dostawać dwie gry za jednym zakupem, tym bardziej
że refoged tanie nie jest, a sprzedaż trójki może nie być już tak opłacalna.
Jako, że jest to remaster tejże gry, to taki ruch mogę jak najbardziej zrozumieć (o ile to prawda)  i nie wiem o co to oburzenie.

Co do samego Refoged, to po namyśle stwierdzam iż zajebiście mi się ten produkt podoba, od strony wizualnej, po nowości jakie się tam znajdą.
Wiadomo, że fajniej by było na nowo poczuć smak dzieciństwa i pograć w nowe kampanie

Pamiętam, jaką dla mnie wielką przygodą było zadanie ubicia Searinoxa w drugiej misji ludzi. To było coś, teraz nie czuję nawet połowy tych emocji.
A szkoda i to właśnie największy minus, jaki widzę w refoged. Po prostu... no to już kurcze jednak było. Smutny

Poza tym najbardziej nie mogę się doczekać żeby jeszcze raz zagrać w kampanie Rexxara. (choć nie wiem czy też powstanie)
Przygodówki w warcrafcie wychodzą najlepiej.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Albo żyje w matrixie albo tutaj był jakiś post
kaszanki który w niewyjaśniony sposób zniknął, po moim zalogowaniu
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(14.11.2018, 17:26)Młody Ivar Wrote: Albo żyje w matrixie albo tutaj był jakiś post
kaszanki który w niewyjaśniony sposób zniknął, po moim zalogowaniu

Usunąłem bo się pomyliłem ponieważ zauważyłem, że piszę na stronie Założenie durotaru, ale niestety pisze przez thralla i źle przeczytałem Język
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Martinez, przecież ty nigdy nie umiałeś zabić Searinoxa.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.