• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

help / podmiana modelu ze statystykami
Witam mam pewien problem z edytorem,
mianowicie chciałem podmienić model jednostki, kiedy wbije określony level 

w tym celu stworzyłem wyzwalacz: 

[Image: e3d999ad4784d.png]

Przedmioty, level bohatera został taki, jak wcześniej,
jednak statystyk zdobytych w grze (jak np księga siły)
oraz rozdanych umiejętności już nie przeniosło

PRZED zamianą: 

[Image: 9e28a739705ba.png]

PO zamianie:

[Image: 4113b879a4e77.png]

i właściwie.. nie wiem co mam z tym zrobić. Bez tego nie ruszę dalej.
Czy powinienem zrobić jakiś system, który sprawdza statystyki jednostki, przed zamianą, oraz rozdane skille?

A może jest jakiś o wiele prostszy sposób?

link do mapy jeśli potrzeba
Zapraszam do mojego bloga! [link]

[Image: Q7y0pgD.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Użyj zdolności Rozwinięcie Berserkera (Orkowie). Zamień ją na zdolność bohaterską. Po zmianie zachowane są statystyki oraz umiejętności itp.
Nie wiem czy to rozwiązanie ma jakieś minusy, przetestowałem na szybko. Jak coś znajdziesz to będziemy myśleli dalej.
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
edit 2.

przekombinowałem mocno Duży uśmiech
zamieniłem learn skill hero na add skill to unit

[Image: c64c578c50b4c.png]

i działa pięknie. Po temacie.
Reply }}}
Podziękowanie od:
No nie wiem, zrobiłem z dwoma zdolnościami i zadziałało:
https://www.sendspace.com/file/ar47xy
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wiem, coś przekombinowałem. Działa pięknie, dzięki. ;P

Czyli: jak chcemy zmienić całą jednostkę, pomijając zmiany dokonane w grze, to replace.
A jak chcemy podmienić sam model, zachowując wszystko to rozwinięcie berserkera.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.