• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zrobić podwójne/potrójne strzelanie?
Cześć ostatnio na jednej mapie widziałem łuczniczkę, która za jednym atakiem wypuszczała trzy strzały w trzy różne, najbliższe jednostki
chętnie sprawdziłbym, jak to było wykonane, niestety mapa była zablokowana.
I tak się zastanawiam.. jak coś takiego można by zrobić?

Byłoby to trudne do wykonania? Jeśli macie jakieś wskazówki lub chociaż możecie mnie nakierować
jak coś podobnego zrobić to byłbym wdzięczny.

Być może to coś w stylu zdolności monsun morskiej wiedźmy? Ona też trafia kilka najbliższych jednostek
Zapraszam do mojego bloga! [link]

[Image: Q7y0pgD.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Poszukujesz umiejętności Salwa - pochodzi ona od ludzi (odznacz dopuszczalne cele (powietrze), aby strzelała we wszystkie jednostki)
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dało by się może zrobić tak aby jednostka oddała 2 strzały naraz w jeden cel a potem przerwa i tak w kółko? Tak jak np wyrzutnia rakiet wypuszcza 2 pociski w jeden cel
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Vamper

Robisz zdolność na bazie strzała ognia czy tam płomieni nie pamiętam nazwy, ale to ma związek z autoatakami. Modyfikujesz na 0 dmg itp.

Robisz nową zdolność która da ci podwójny strzał tj. Przedmiot Kula błyskawic (nowa) ustawiasz sobie bonusy 0 dmg i Cooldown (tutaj chyba jest taki myk że będzie używany cooldown z poprzedniej zdolności wiec to tam chyba musisz ustawić) i w umiejętności używanej, wcześniej zrobioną strzałę. Dodajesz to do jednostki i masz gotowy, podwójny strzał z cooldownem.
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
i super
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
(06.02.2019, 17:29)Micek Wrote: @Vamper

Robisz zdolność na bazie strzała ognia czy tam płomieni nie pamiętam nazwy, ale to ma związek z autoatakami. Modyfikujesz na 0 dmg itp.

Robisz nową zdolność która da ci podwójny strzał tj. Przedmiot Kula błyskawic (nowa) ustawiasz sobie bonusy 0 dmg i Cooldown (tutaj chyba jest taki myk że będzie używany cooldown z poprzedniej zdolności wiec to tam chyba musisz ustawić) i w umiejętności używanej, wcześniej zrobioną strzałę. Dodajesz to do jednostki i masz gotowy, podwójny strzał z cooldownem.

Zrobiłem mniej więcej tak jak mówiłeś.

[Image: 468ef4647103f.png]

[Image: e3956e8466367.png]

Dałem łucznikowi zdolność kula błyskawic, Nie mogę pojąć gdzie ja mam tego cooldowna zmienić i jak łucznik atakuje to tylko jeden pocisk wyskakuje a nie dwa.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.