• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki film polecacie? :)
Cześć, ostatnio narzekam na nudę, jakie filmy możecie mi polecić? Uśmiech Moje ulubione gatunki, to horrory, sc-fi, thrillery, akcje i sensacyjne. Szukam głównie czegoś na odmóżdżenie, ale bez przesady Duży uśmiech Co możecie mi polecić? Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
(09.06.2014, 17:16)WrathAmon Wrote: Cześć, ostatnio narzekam na nudę, jakie filmy możecie mi polecić? Uśmiech Moje ulubione gatunki, to horrory, sc-fi, thrillery, akcje i sensacyjne. Szukam głównie czegoś na odmóżdżenie, ale bez przesady Duży uśmiech Co możecie mi polecić? Uśmiech

Nową Godzillę, ale nie wiem czy można już ją ściągnąć w dobrej wersji. Oglądałem to w kinie i zrobiło na mnie wrażenie. (Może temu, że byłem fanem tych śmiesznych japońskich Godzilli, bo się oglądało za gówniarza Duży uśmiech)

A z tych starych jak jeszcze nie oglądałeś to na przykład 7 grzechów głównych, ostatnio to oglądałem i jedno mogę powiedzieć - zajebiste Duży uśmiech

Nowych 300 było nawet spoko, supermen też, django, wilki z wall street.
sztanga i cash - rozjebał mnie ten film - jest na faktach autentycznych.
Wyspa tajemnic - psychologiczny thriller bym powiedział. Wciągający Duży uśmiech

Poza tym nie wiem co już oglądałeś xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Kod Da Vinci...
Iluzjoniści
Jeździec bez głowy(tylko w nocy)
Hm...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ooo dzięki wielkie Duży uśmiech Z tych co wymieniliście oglądałem tylko supermana i django Uśmiech
Reply }}}
Moje kinowe Top 2014 tego roku to:
The Amazing Spiderman 2
300 Rise of the Empire
X-Men: Day of Future Past
Reply }}}
Podziękowanie od:
Te filmy mam już upatrzone od jakiegoś czasu Uśmiech Ale czekam, aż będą w lepszej jakości Uśmiech
Reply }}}
(12.06.2014, 00:10)WrathAmon Wrote: Te filmy mam już upatrzone od jakiegoś czasu Uśmiech Ale czekam, aż będą w lepszej jakości Uśmiech

300 można już ściągnąć w dobrej jakości, ale jak na razie tylko z napisami.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wole oglądać z napisami Uśmiech Muszę poszukać, dzięki Shadow.
Reply }}}
Pewnie to znasz, ale jeżeli nie i seriale też wchodzą w grę to polecam
https://www.youtube.com/watch?v=OsE5CYTesZ8
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Seriale jak najbardziej wchodzą w grę, znam to Uśmiech
Reply }}}
To jak juz i seriale wchodza w gre to polecam Orphan Black, swietny serial i wciagajaca, intrygujaca fabula.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Znam ten serial, oglądałem pierwszy sezon i też polecam jakby ktoś szukał serialu do oglądania Uśmiech Ja ze swojej strony polecam "Kobieta w czerni" - mimo, że to jest typowy horror o duchach, to był moment, w którym prawie podskoczyłem, a to rzadko się zdarza Uśmiech I jeszcze "Motel" Uśmiech
Reply }}}
Wczoraj na HBO zaczął się serial Pozostawieni:
- Ogólnie fabuła taka, że nagle zniknęło 2% ludzkości i nie wiadomo czemu.
- pierwszy odcinek trochę dziwny, nie wiadomo o co chodzi, ale myślę, że się rozkręci.

Także polecam.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Muszę obczaić, dzięki Shadow Uśmiech
Reply }}}
Ja byłem wczoraj na transformerach nowych i podobały mi się, jako, że lubie transformersy, więc polecam tą serię, jeśli masz ochotę na coś z mega-dobrymi efektami i błahą, typowo amerykańską fabułą w której próżno szukać głębi.
[Image: DemonHunterLogo.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.