• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt SoTDRP
Witam. Robie własną wersje SoTDRP, i właśnie potrzebuje pomocy.
Jak na przykład ktoś naciśnie jakiś unit, wpisze size 100 i size się powiększa. Jak to robić? Będę potrzebować jeszcze pomocy w height, weather(setpoint) i tint. Dziękuje z góry! Firefox
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tak się najzwyczajniej nie da, chyba że zrobisz 100 modeli na różną wielkość.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(09.06.2014, 19:40)Jarvin Wrote: Tak się najzwyczajniej nie da, chyba że zrobisz 100 modeli na różną wielkość.

Co (%#(@^[email protected]( ?!!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
A przynajmniej tak mi się wydaje, WE ma swoje ograniczenia Smutny
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(09.06.2014, 19:40)Jarvin Wrote: Tak się najzwyczajniej nie da, chyba że zrobisz 100 modeli na różną wielkość.

Da się:
Animacja - Change unit size
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
co to jest SoTDRP
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
(09.06.2014, 20:29)axator Wrote: co to jest SoTDRP

Taka fajna mapka RP stworzona przez Lord-Anaki i jego klanu.
Jak tak bardzo jesteś ciekawy to zagraj :3 ale bądź pewien że cie kickną jak nie znas znai 1 komendy :C
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: Kp_EYOVv.png]

teraz mój wyzwalacz nie będzie działać :C w sumie to będzie ale przy wpisywaniu tego trzeba dać spacje między cyferką a setsize
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zawsze chciałem zrobić coś takiego, ale nie chciało mi się robić nowych jednostek ;d
Jakbyś potrzebował pomocy, to zgłaszam się do tego projektu.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(09.06.2014, 21:02)burybrzetyslaw Wrote: [Image: Kp_EYOVv.png]

teraz mój wyzwalacz nie będzie działać :C w sumie to będzie ale przy wpisywaniu tego trzeba dać spacje między cyferką a setsize
Tak...ale dalej nie pomogłeś, ponieważ chciałem by jakiś użytkownik kliknął na jednostke i napisał setsize np. 200, a ty dałeś że piechura ustawia jako normalny setsize
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: Przechwytywanie.PNG] Wysłałbym Ci mapę, ale niestety hosting na forum się zepsuł ;/

edit: http://goblinfactory.pq.pl/mydownloads.p...down&did=8
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(12.06.2014, 17:00)Bezifabr Wrote: [Image: Przechwytywanie.PNG] Wysłałbym Ci mapę, ale niestety hosting na forum się zepsuł ;/

edit: http://goblinfactory.pq.pl/mydownloads.p...down&did=8
Dziękuje :3 ale... zaraz...zajrzyj w załącznik

Attached Files Thumbnail(s)

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
no nie działa załącznik, ale to nie powód żeby się denerwować
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(12.06.2014, 20:59)burybrzetyslaw Wrote: no nie działa załącznik, ale to nie powód żeby się denerwować

Ja to robie dla joke'ów i śmiechu, gram dla zabawy nie dla skilla Ninja chyba że w edytorze map ;3
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.