• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Błąd wczytywania mapy
Podczas wczytywania mapy wyskakuje błąd 
"Nie udało się wczytać pliku C:/Users/User/Downloads/k1.w3x
-Nie można otworzyć głównego pliku mapy.
Ja nie wiem nic , to zaraźliwe 
Reply }}}
Podziękowanie od:
mógłbyś powiedzieć troszkę więcej, w jakich okolicznościach to się stało na przykład,
bo powody mogą być różne

- na mapie znajduje się zepsuty plik
- trzeba zresetować komputer

albo (co najbardziej prawdopodobne) twoja pobrana mapa jest po prostu
zabezpieczona, żeby nie można było jej otwierać. Taka blokada jest na przynajmniej 65% projektach w sieci, z tego co widzę
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ok, a więc wczoraj zakończyłem kolejne kroki ku zakończeniu mojej mapy, zapisałem ją i wyłączyłem komputer. Dzisiaj jak ją odpaliłem okazuje się to co wcześniej napisałem, zrestartowałem komputer, próbowałem to naprawić na Battlenecie ale nic nie działa. Zależy mi na odratowaniu tego ponieważ na to poświęciłem swój cały wolny czas z ostatnich trzech dni.
Reply }}}
Podziękowanie od:
mógłbyś podesłać mape?
Reply }}}
Podziękowanie od:
http://www.mediafire.com/file/88crp7vew7...1.w3x/file
Reply }}}
Podziękowanie od:
Cytując Pulp Fiction - ''Map's dead baby. Map's dead.''

Prawdopodobnie da się to naprawić, ale na goblin factory są w stanie to zrobić nieliczni. 
Trzy dni to nie jest aż tak dużo.  Anioł

Jak istnieje jeszcze strona W3C. To tam była chyba solucja, jak znajdę to podlinkuję.

>
Martinez  xDDDDDD

edit. Poszukaj pliku TestMap w mapach. On czasami backupuje mapy. Jeśli znajdziesz będzie to najprawdopodobniej starsza wersja.
Podeślij, zdiagnozuje twoją mapę.
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
jeju, byłbym naprawde wdzięczny
Reply }}}
Podziękowanie od:
co iks de de de de de de de de?
nie rozumiem
Reply }}}
Podziękowanie od:
(06.03.2019, 19:44)Micek Wrote: Cytując Pulp Fiction - ''Map's dead baby. Map's dead.''

Prawdopodobnie da się to naprawić, ale na goblin factory są w stanie to zrobić nieliczni. 
Trzy dni to nie jest aż tak dużo.  Anioł

Jak istnieje jeszcze strona W3C. To tam była chyba solucja, jak znajdę to podlinkuję.

>
Martinez  xDDDDDD

edit. Poszukaj pliku TestMap w mapach. On czasami backupuje mapy. Jeśli znajdziesz będzie to najprawdopodobniej starsza wersja.
Podeślij, zdiagnozuje twoją mapę.
Podesłałem już mape (wyżej jest link), i gdzie mam dokładnie szukać tej TestMapy
Reply }}}
Podziękowanie od:
Powinieneś móc znaleźć w swoim folderze warcraft3/maps lub dokumenty/warcraft3/maps.
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.