• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obracanie Jedostką
Chce aby podczas cinematicu jednostka jednej scenie obróciła się w jakimś kierunku, ale nie mogę znaleźć skryptu który to robi  xd
Ja nie wiem nic , to zaraźliwe 
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zależy jak to ma wyglądać, jeśli chcesz by po prostu zmienił swój kąt w wybraną stronę do danej liczby, to jest to proste. 
Jeśli jednak chcesz, by obrócił się w danym kierunku (nie wiem np. był odwrócony do innej jednostki) to wygląda to trochę inaczej.
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od: Axio
słodk oxD

----
edit

[Image: UIlTdpy.png]

ja to robię tak i postać obraca się zawsze w stronę
jakiejś postaci.

A jak nie ma żadnej w pobliżu, a chcesz ją obrócić w jakąś stronę, robisz tak:

[Image: qM5DpOu.png]

nie baw się w jakieś kąty. Tak jest najlepiej, pozdr
Reply }}}
Podziękowanie od: Axio
ok, wielkie dzięki
Ja nie wiem nic , to zaraźliwe 
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czekam na jakiś projekcik od ciebie Oczko
jeśli coś przygotowujesz, chętnie zagram.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.