• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[reorged] Dział z modelami, z WoWa
Witam, tak sobie myślę, że kiedy już wyjdzie reforged to 90% modeli używanych w warcrafcie, po prostu nie będzie pasować
do reszty, więc nich ich nie będzie używał.
Idąc dalej, ludzie którzy będą chcieli utrzymać poziom, będą szukali modeli z wowa, oraz z innych gier i będą je wgrywać.

I... no właśnie. Nie znam ani jednej rzetelnej strony (poza xgm.ru) która miałaby dobrze skatalogowane 
modele wowa.
Właśnie przeglądam Goblin Academy (przykład) i tam szczerze są tysiące modeli z wowa. Są jednak nie skatalogowane, i walają się po tematach.

Co wy na to, gdybym wraz z Dawidem przeszukał cały katalog, poświęcony wow'u 
zebrał najlepsze modele i kiedyś umieścił je na forum?

Osoby, które by chciałby szybko dodać jakiś model na mape, po prostu by do nas zaglądały 

[Image: bb.PNG]

Oczywiście to pomysł związany już z gruntowną przemianą forum. Dajcie znać co myślicie!
Reply }}}
Podziękowanie od:
Spoko
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
To jest ok pomysł, ale nie wszystkie modele są potrzebne. Tylko te uniwersalne i w najprostszej formie.

Ja sam zamierzam w najbliższym czasie rozebrać całego neverwintera na części, bo modele potworów i chociażby dźwięki są mi bardzo potrzebne.
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie wiem czemu, ale sygnatura Micka zaczyna mnie śmieszyć powoli xD. Jakoś tak durno ta wiadomość wygląda.
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Micek, a własnie, dobrze że mi przypomniałeś o Neverwinterku
Jeśli już zacznę robić modele, to będę bazował głównie na tych z NvN - dlatego że
wyprzedzają o kilka lat modele z warcrafta

Nie wiem czy byliście tego świadomi, ale modele które robiliśmy z Midasem kiedyś były
właśnie na bazie tej gry

[Image: preview_44_1467408716_eb13156596678bac26...ac62f7.png] [Image: preview_44_1467409085_524c707e5f9b354511...277b0a.png]

[Image: preview_44_1467408436_c80b78a7c797774395...9cf3fb.png] [Image: 5V9eKtW.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie przypominam sobie żadnego z tych stworów w świecie neverwintera. Chyba tylko zbroja. xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wystarczy wpisać nazwę w google - i masz.
Ja pamiętam 90% na pamięć, tyle w to grałem.

Gnębiciel to drider, z podmroku (co zresztą widać) Troglodyci... ich rzeczywiście pamiętam tylko z wyglądu, ale byli w podstawce
[Image: Troglodyte2.jpg]

bodajże w lasach.
Z bardziej znanych, jest jeszcze np Umburowy Kolos, Stingerzy (z pustyni, z dodatku)

[Image: Stinger%20Warrior.jpg] [Image: NwN_Gray_Slaad.jpg] slaad'y no i oczywiście smoki [Image: sleep.jpg]

Jak nie grałeś w dodatki, to w sumie nie znasz tej gry, serio. ;P

Modelowo wyprzedza warcrafta przynajmniej o 2 lata, a zama jest '02.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ledwo wyszedłem z tego tematu po przeczytaniu wiadomości Micka to Martinez znowu coś pisze xd.
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
A to źle że się udzielam? Skoro w normalnej rozmowie nie czekasz pół godziny
z odpowiedzią, to czemu tu miałbym nie pisać od razu?
Tak wiem.. ledwo napisałeś Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
*Umbrowy kolos

Serio nie przypominam sobie gorgony ani tych pajęczaków, albo były tak marne że nie warto ich wspominać.

Co do zbroi to pamiętam, że była już w I akcie.

Saaladów to jest tyle smaków co smoków. xD

edit. modele te będą ładnie pasować z tymi z reforged
Reply }}}
Podziękowanie od:
Martinez, masz może gdzieś resztę moich modeli? Można byłoby je tu wrzucić.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niestety nie, nie dawałeś mi ich w fizycznej wersji.
Ale tym razem ja zacznę robić modele i spróbuję zrobić podobne, na podstawie twoich Oczko a może i lepsze.

Najlepiej jakbyś sam też wrócił do modelowania, mówiłeś kiedyś że dzisiaj dałbyś radę zrobić to znacznie lepiej.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.