• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na czym można sobie fajnie dorobić?
Ja na przykład inwestuje kasę, tylko musiałbyś trochę czasu poświecić na naukę, bo można łatwo zarobic, ale tez łatwo stracić. A inwestować można nawet z telefonu Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
no to jasne. Mam nawet taką książkę "Finansowy Ninja" podobno bardzo dobra
Noo pomyśle, dam znać jak coś dla siebie znajdę. Dzięki za porady! Oczko
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zostaje COPY WRITEREM!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Moim takim małym "talentem" jest właśnie pisanie tekstu, więc czemu by tego nie wykorzystać?
Czemu mam męczyć się w innej pracy, skoro mam tak funkcjonalne paluszki?

Praca Copy writera w skrócie polega na szukaniu informacji na dany temat, wyciąganiu z niego esencji
i pisanie nowych artykułów.
Oprócz tego mógłbym przepisywać teksty. Może być to nawet moja praca.

Ale się podjarałem, dopiero 5 minut temu tata mi powiedział, że coś takiego jest. (jakim ja byłem ignorantem że sam na to nie wpadłem)
Mega
od razu się za to zabieram ^^
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Micek lepiej być murzynem niż siedzieć całymi dniami na wykopie i nie tylko panie Loża Szyderców Język

@Martinez, jak się rozejrzysz to zawsze coś znajdziesz, masz już pomysł to szukaj. Powodzonka.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ciekawie wyszło, bo niedawno zapisałem się na trzy kursy
kompletnie za darmo - dwie osoby się wycofały i zwolniły się miejsca.

Dwa z budownictwa na linach, jedno z latania dronem. Myślę, że będę miał plan B, w razie czego aby sobie dorobić
oraz ciekawą przygodę. Spędziłem tam dopiero dwa dni - i jest naprawdę nieźle, chociaż dość ciężko.

Ciekawe jak się to wszystko potoczy. Oczko
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.