• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zrobić kontre na nieumarłych?
[Image: kontra.PNG]

Jest 2019 rok, gram w Warcrafta od lat, i dalej nie potrafię sobie poradzić z wygraniem prostej potyczki...

Może mi ktoś powiedzieć, jak zrobić kontrę na nieumarłych orkami?
W praktyce to wygląda, że robię sobie wielką armie, z taurenami, ze znachorami i szamanami,

ide na nieumarłych, dostaje 3 bomby obszarowe, wszyscy mają -50% do ataku i ruchu i w sumie jest po walce.

Jakie jednostki mam kupić, aby sobie z nimi poradzić? Szczególnie ze żmijami mrozu
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Na żmije lodu to siatka jeźdźców i masa melee no można też pod  trolle z Full upgradem i wyverny
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
kaszanka cię kłamie nie rób headhunterow bo są do dupy rób wiwerny a poza tym to nubek jestes bo przegrałeś z jakims frajerem
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(25.04.2019, 17:56)Ravan3 Wrote: kaszanka cię kłamie nie rób headhunterow bo są do dupy rób wiwerny a poza tym to nubek jestes bo przegrałeś z jakims frajerem

Bierzesz Wodza taureńow i masa trolli to jest moja ulubiona taktyka i najlepsza na rush
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
xd whatever
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bierzesz peonów i robisz burrow rusha w bazie nieumarłych :'D
W międzyczasie szkolisz Far Seera i dobijasz wrogów błyskawicami
Albo lepiej Blade Mastera i wybijasz roboli

Ciekawe, czy zadziała, wymyśliłem na poczekaniu
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(25.04.2019, 18:40)GoldenKnight223 Wrote: Bierzesz peonów i robisz burrow rusha w bazie nieumarłych :'D
W międzyczasie szkolisz Far Seera i dobijasz wrogów błyskawicami
Albo lepiej Blade Mastera i wybijasz roboli

Ciekawe, czy zadziała, wymyśliłem na poczekaniu

Nie wiem czy da się jeszcze zabijac robotników BM chyba już każdy wie jak się przed tym bronic Język
Choć tym burrow rushem dobry pomysł :Język
https://www.youtube.com/watch?v=PWg_Ku8bjvM
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
A macie coś na late game?

Jak np można fajnie armie zbudować? Na co postawić?

Bo czasem jest tak, że nieumarli sa jednym z kilku wrogów i ich pozycje odkryję dopiero w np 10 minucie i musze już
wiedzieć jak grać.
Z resztą se jakoś poradze, ale nieumarłych się jakoś boje.
I w ogóle opłaca sie na siepaczy stawiać czasem? Bo niby może ich szaman 2 razy wzmocnić, a taurena tylko raz.

ps. i ja też gram tak, że od razu rozbudowuje sobie baze do Fortecy,
żeby od razu najlepsze jednostki kupować. Nwm czy to mądre xd niby mam mniej na początek,
ale potem mogę przegonić innych rozwojowo.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
nie robisz jednostek w zależności od rasy tylko w zależności od buildu jaki robią. jak widzisz nieumarłych to pewnie grają albo pod abgrejdy do ghuli i później idą w plugastwa i inne jednostki z tymi upgrejdami albo to samo tylko że biesy i żmije
a po co ci siepacze w late game XD padną po sekundzie
no i zwracaj uwagę na typ pancerza bo to jest ważne typu magiczne obrażenia zadają zwiększone obrażenia ciężkiemu pancerzowi i tak dalej, na tej podstawie rób kontry ale uwaga casterzy z 8 dmg to nie jest kontra na plugastwa
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Okej dzięki za wskazówkę Oczko
Przemyśle to sobie wszystko jutro i popróbuję. Muszę rozumieć w pełni te mechaniki, bo inaczej nigdy
nie zrobię też swojej rasy.. tzn zrobię, ale będzie tak zbalansowana, że będzie można nad nią zapłakać.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nigdy nie zrobisz własnej rasy, nawet jakbyś znał tajemne arkany warcrafta na wylot
jesteś zbyt leniwy
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: zdj.PNG]

[Image: wieze.PNG]

Okej udało mi sie porobić nieumarłych ;PP

Najpierw obstawiłem sobie całą bazę wieżami, porobiłem od cholery peonów do drewna (żeby jakoś przetrwać)
Całą armię oparłem na Łowcach Głów

w miarę szybko rozbudowałem Hall do Fortecy, i progresywnie kupowałem ulepszenia
  • 2 trolli znachorów
  • 2 szamanów
  • 14 trolli berserkerów
  • 5 wiwern
  • i 3 herosów, moim przypadku Wróżbita, Władca Zwierząt i Wiedźma
i nie wchodziłem z nieumarłymi w otwartą walkę, tylko najpierw postarałem się, by ich rozproszyć,
potem utłukłem smoki
a z resztą dałem radę, dzięki buffom i totemom.

Jeźdźcy orków w zasadzie nigdy nie kupowałem. Nwm dla mnie jakiś bezużyteczny. Nerubianin UD lepszy pod każdym względem.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Orkowie są op.
Na lodowe żmije robisz jeźdźców nietoperzy.
Na bohatera bierzesz sylvanas, ucisza wrogie jednostki rzucające czary.
Kilka bestii kodo by zjeść plugastwa. Zjadasz i uciekasz nimi.
Wiwerny by wspomóc nietoperze.
Szaman ma oczyszczenie, pozbywasz się debuffów.
Czego chcieć więcej Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
łooł nawet o tym nie myślałem ;P dzięki, na pewno wykorzystam.
A najbardziej lubię chyba rządzę krwi u szamana.

W ogóle teraz myślę, że na elfy byłby całkiem niezły ten jeździec, bo mógłby zatrzymać Giganty. 
Niby na chwilę, ale wystarczy by utłuc słabsze elfki.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pooglądaj sobie na twitchu tego gracza  https://www.twitch.tv/followgrubby, aktualnie (wcześniej chyba też) najlepszy orc player na świecie. Sporo się od niego można nauczyć, przy okazji jest oficjalnym pośrednikiem między blizzardem a ludźmi, dużo ciekawych informacji rzuca.
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.