• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Heroes IV] - Wyzwanie Zanafasa 2.0
Witajcie goblińskie pomoioty. Dziś, Wielki Inkwizytor, postanowił podjąć się wyzwania w Heroes IV na mapie o nazwie "Wyzwanie Zanafasa"

Mapa: "Wyzwanie Zanafasa"

Cel: Pokonaj wszystkich graczy i zdobądź obwarowane miasta: Zanafania, Nowe Zanf, Zanfaz, Zanfaville.

Poziom trudności: Heroiczny (Champion) 
[Image: ChrQbZ4.png]

Liczba przeciwników: 5

Typy wrogich zamków: Moc, Śmierć, Natura, Ład, Chaos 

Zamek Luciusa: Życie (Przystań)

Co jakiś czas będę tutaj publikował screeny z kolejnych potyczek. Czy Wielki Inkwizytor podoła wyzwaniu jakie rzucił mu Zanafas, a może przegra z kretesem w dążeniu do objęcia władzy nad Zanafią?

Screen z pierwszej ważnej potyczki o dominację na mapie. Jak myślicie, kto wygra? 

Życie vs Chaos

[Image: EIqynqo.png]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Powodzenia, lepszy by był stream, albo nagranie.

Ps Mnich, wygląda jakby się łamał na stojaka.
Ps2 Przypomniał mi się ten bekowy odgłos wampirów z HIVa xd
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
ja to nawet nie wiem co to za jednostki bo nie grałem w tą grę ale pewnie wygrał obrońca bo to jakiś super trudny poziom
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Powodzenia, też chyba zacznę podobne wyzwanie
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Micek - dzięki, a nagranie będzie jak dojdę do centralnej części mapy, gdzie znajdują się cztery główne zamki, których zajęcie skutkuje zwycięstwem, ale tam to trzeba już o wiele silniejszej armii niż ta ze screenu. Na środku jest np. neutralny bohater posiadający np. po setce istot 4 poziomu (czarne smoki, tytani, feniksy itd.).

Taa, odgłos wampirów w HIV też zawsze mnie bawi.

@Ravan3 - tą potyczkę akurat wygrałem, gracz pomarańczowy był najsłabszym ogniwem.

@Goldi - dzięki, też w jakiejś części M&M czy może w zupełnie innej grze?

Tak wgl panowie to można by się zgadać w jakiś dzień na potyczkę w H3 jeśli byłby ktoś chętny ;]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja spróbuję sił w grze zwanej Battle for Wesnoth (taka ciekawostka, gra jest wciąż aktywnie rozwijania, od jakichś... 13 lat?). Niedawno weszła na Steam.

[Image: 2289zfw.jpg]
Kampania Berła Ognia, na najtrudniejszym poziomie trudności.
Włączyłem powtaralne seedy, dzięki czemu nie można cheatować poprzez zapisywanie i wczytywanie gry.

Cholera, nie dam rady chyba, już na trudnym cheatowałem, ale Lucius daje radę w herosach, to ja muszę tutaj.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Lucius, w H3 to mogę pograć w sumie
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja też bym może odpalił jakieś wyzwanie np.

Diablo II na hardkorze, melee czarodziejką xD
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Diablo II <3 w sumie pograłbym :C

straciłem cały fun z gry przez tego idiote barbarzyńce, bo chciałem nim przejść przez koszmar
i sie okazało, że się tym idiotom nie da grać.
Ale bym nekrusiem, zabójczynią, czy druidkiem chętnie pocisnął.

Chyba przejdę sobie D2 na coopie, bo już samemu by mi sie nie chciało.
@Lucyna ja tam bym też chętnie zagrał. Jedyny problem - nie umiem grać w H3 xD (grałem wiadomo, ale szłoby mi jak orkami, na nieumarłych)

Dużo ciekawiej by było, jakbyś wrzucał nagrania. Weź sobie nagraj OBS'em najciekawsze potyczki i tu podrzuć. Co nam po screenie
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak można nie dawać rady barbarzyńcą i to jeszcze na koszmarze.

Jaki z ciebie fan diablo 2 martinez? 

W ogóle tak mi się zachciało grać, że od razu sprawdziłem, kiedy jest reset zapowiedziany. xD
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pizda ze mnie nie fan
aż mi wstyd :C

Musze w końcu przejść przez Piekło
W ogóle wkurzała mnie też strasznie taka książeczka z rzadkimi craftami, do diablo - bo jak
już robiłem te receptury to nic z nich nie wychodziło. (jakaś zbroja kościana itp)

(mój tata był fanem i sie zatrzymał na 3 rozdziale nekromantą (w piekle)
 i mi wciskał kit że się dalej przejść nie da xD)
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Panowie podbijam stawkę do zawrotnej liczby 600%.

Oddajcie swój głos (napiszcie) jakim zamkiem powinienem zagrać: Życie, Natura, Śmierć, Chaos, Ład lub Moc. 

Poniższy screen przedstawi wam w skrócie zasady Wyzwania Zanafasa 2.0 - 600%, główny cel oczywiście niezmienny pokonanie wszystkich graczy oraz zdobycie dominacji na wyspie w centralnej części mapy.

Bez wczytywania rzecz jasna.

[Image: ocQ9sIq.png]   
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Oczywiście głosuję na najbardziej śmieciowy zamek w grze, Moc.

Żebyś tam płakał jak będziesz grał xDD
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
popieram
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Poczekam, aż wypowiedzą się inni, a wtedy żeby jeszcze bardziej mi utrudnić będziecie mogli wybrać konfigurację moich jednostek w zamku ;]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.