• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Heroes IV] - Wyzwanie Zanafasa 2.0
Wybieram najłatwiejszą opcję, żebyś dał radę wykonać zadanie.
Nie orientuje się które to, więc głosuje na miasto, którym gra ci się najlepiej ;-)
Reply }}}
Podziękowanie od:
Popieram Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Micka oczywiście XD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Uwielbiam komuś utrudniać wyzwanie i jak widzę większość nawet poparła Micka to ja też wybieram Moc
Reply }}}
Podziękowanie od:
W takim razie zagram jako Moc. Teraz możecie wybrać jakimi jednostkami mam zagrać licząc od drugiego tieru.

Tier II - Nomadzi lub Harpie
Tier III - Ogrzy magowie lub Cyklopy
Tier IV - Behemoty lub Ptaki Gromu
Reply }}}
Podziękowanie od:
A będziemy ci też wybierać jaki kolor i typ obuwia będziesz miał na nogach podczas gry? W końcu wszystko jest ważne 

niech będzie ten tier 2
Reply }}}
Podziękowanie od:
Coś Ty się taki opryskliwy Martyna zrobił? Dobra kij sam zadecyduje.
Reply }}}
Podziękowanie od:
To był żart okej Oczko
no co ty Lucuś, ja? Martynka z goblinfactory?

chcesz to wybieraj
Reply }}}
Podziękowanie od:
(27.04.2019, 22:26)Lucius Wrote: Coś Ty się taki opryskliwy Martyna zrobił? Dobra kij sam zadecyduje.

Tieru I nie wybieramy by ci przypadkiem bersekera nie wybrać co? xDD

Ktoś kto grał i zna trochę Hiva oraz jest złośliwy (ja) wybrałby Ci tak:
II Harpie bo są marne, nomadzi są mocniejsi i mają inicjatywę
III Cyklop, byś przypadkiem bloodlusta sobie nie castował na bahemota.
IV Behemot, droga powolna jednostka której stosunek ceny do ilości w early się nie opłaca.
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tieru I nie wybieracie, bo przy tym wyzwaniu te jednostki mają najmniejsze znaczenie, a poza tym i tak są dostępne już na starcie w sensie ich konstrukcje są już wzniesione.

Zobaczymy co zaproponuje reszta ;]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(27.04.2019, 22:26)Lucius Wrote: Coś Ty się taki opryskliwy Martyna zrobił? Dobra kij sam zadecyduje.

to przez internet, robi z ludzi potwory. Widzisz, jaka bestia ze mnie wyszła? ha?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja tak samo jak Micek.
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Na początek postanowiłem zamiast artefaktu wybrać sobie pięć sztuk czarnych smoków oczywiście wszystko zgodnie z zasadami. 

A to zapowiedź pierwszej ważniejszej bitki. Niedługo wrzucę film.  

[Image: QI1qC18.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
A propos herosów i diablo! Uśmiech

Jeden gość podjął się przeniesienia modeli z Herosów III, do Diablo.

https://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=2914&page=1

[Image: 1a.PNG] [Image: 6.PNG]

z góry mówie że projekt porzucony, a szkoda bo widać, że gość włożył w to dużo pracy i serca.
Po prostu łał! Warto obczaić
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.