• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

help / jak zmniejszyć wagę modelu?
Witam, niedawno pokazałem mickowi swoją mapę, na której kilkanaście modeli ważyło łącznie 25 mega. Powiedział mi wtedy coś takiego:

[Image: ffff.PNG]

i teraz takie pytanie, czy mógłby mi ktoś objaśnić
jak coś takiego się robi?
Nieważne, ile to mi zajmie, chce żeby moje mapy ważyły relatywnie mało. Byłbym wdzięczny za jakiś tutorial, na jakimś modelu, czy coś Uśmiech
albo chociaż jakiś link
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
No więc zamiast pełnych modeli importujesz tylko kawałki, np hełm, rękawiczkę, buty, napierśnik, głowę, typ włosów, oczy, uszy i co tam jeszcze chcesz.
A potem ustawiasz je manualnie w skryptach, tak aby wyglądało jak jeden model, za pomocą attachmentów lub efektów specjalnych, na odpowiednich pozycjach.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
a co z animacjami ? będą działać?
Strasznie wydziwniony ten sposób mi się wydaje i dość wątpliwej jakości. Są jakieś poradniki do tego?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(07.05.2019, 22:20)Martinez Wrote: a co z animacjami ? będą działać?
Strasznie wydziwniony ten sposób mi się wydaje i dość wątpliwej jakości. Są jakieś poradniki do tego?

animacje będą normalnie działać, ale trzeba dopasować na modelu, i najlepiej w edytorze doczepiać za pomocą spella np od kuli ognia zdolność nazywa się Przedmiot - Atak ogniem i tam masz przykład doczepienia od razu efekt ognia przy broni (Grafika - Punk przyłączenia do celu 1: weapon
1,618034
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie naucze się robić tego ze śladowych wskazówek niestety. Nie jestem w tym obeznany
Kaszmir, a znalazłbyś może chwilkę żeby mi to pokazać w jakiś dzień? Jesteś niezły w te klocki. Mogę poczekać, a potem już sam będę umiał to powtórzyć.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.