• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Przyszłość forum]
Cześć, chyba najwyższa pora aby powiedzieć : to forum potrzebuje zdecydowanej reformy.

Do czasu, kiedy była wzmożona aktywność, zasypywałem forum tematami, było wszystko w jak najlepszym porządku.
Teraz, gdy przestałem się udzielać, widać że to kolos na glinianych nogach. 
Wiem to oczywiście od dawna i nie jest to dla mnie żadna nowość. 

Obecnie jednak poważnie myślę nad zupełną zmianą porządku tego forum.

Powiem krótko: na forum muszą być ludzie, żeby rzeczywiście istniało. Stara gwardia już swoje wniosła, dlatego potrzebujemy tutaj młodej krwi, nowego pokolenia.

--------------------------------------
Plan reformy podzieliłem na 3 etapy - które wcielę w życie, w ciągu 3 miesięcy, od dzisiejszego dnia.

1. Przygotowanie miejsca dla ludzi, oraz otwarcie portali społecznościowych

2. Przygotowanie projektów

3. Przygotowanie forum

O co dokładnie chodzi? Po kolei:

1. Na początku trzeba zebrać ludzi interesujących się tematyką forum w kilka grup.
    Będzie to : discord,  facebook i Polonia hiveworkshop

z bardziej niezależnych: instagram i twitter
    Do czasu, kiedy miejsce na forum będzie przygotowywane, będziemy zrzeszać się tam z innymi osobami,
    wymieniać doświadczeniami, mapami i pomysłami.

Miejsca te będą służyć również po przygotowaniu forum - chociażby w przyciąganiu nowych, zainteresowanych osób
    lub powiadamiania ludzi o nowych projektach, aktualizacjach czy mapach.

2. Projekty - no właśnie, po co mamy ściągnąć tu ludzi, skoro mamy niewiele do zaoferowania?
    Owszem, mamy kilka perełek, którymi możemy się pochwalić, ale przyda się jeszcze sporo mniejszych produkcji
    które utrzymają aktywność na forum - oraz będą zachęcały innych użytkowników do modowania.

Najpierw 
    Próba Bogów, na dobry początek. Będzie to duży projekt, który czeka wiele aktualizacji i przemian.

Moba Broccoli Studio, do potyczek wieloosobowych i integracji forum. + Moba Kaszmira&Micka, jeżeli ją skończą. 
    Nasza jest prawie gotowa.

➱ Nowy projekt w stylu Are You Lucker? Na którym oprą się również przyszłe turnieje.
    Od strony pomysłu również gotowy.

i kilka dodatkowych produkcji jak np
    ➱ 2 Kampanie, Wiedźmin Mod

3. I ostatni etap, czyli odświeżenie naszego forum.
    Poza odświeżeniem działów, dokończeniem moderacji, chcę zrobić dla nas katalogi z modelami, do pobierania.

Coś na wzór hiveworkshop, z tym, że modele byłyby lepiej wyselekcjonowanie i co za tym idzie lepszej jakości.

Chcę przygotować także minimum 2 turnieje, oraz pomysły na przynajmniej 15 tematów, które będą ukazywały się
    w trakcie.

Wiem, że plan jest śmiały - i większość osób z miejsca postawi na nim krzyżyk - ja jednak chcę spróbować.
    Od stycznia mam współpracownika, z którym tworzę projekty, więc nie będę z tym wszystkim sam. A Broccoli_Team z czasem się znacznie powiększy.

Nigdy nie było takich możliwości na zmiany jak są teraz
    ➱ Reforged
    ➱ Masa aktualizacji
    ➱ Dziesiątki pomysłów na projekty
    ➱ Nauka z Axatorem

teraz jest ostatni dzwonek, na podniesienie tego forum z kolan - to się wydarzy.

Na każdy etap planu daje sobie 1 miesiąc. Pozdrawiam!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tak tak chuja zrobisz, piszesz już trzeci albo czwarty taki temat i nie zrobisz nawet jednej dziesiątej tego co tu napisałeś z powodzeniem.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja wiem? Dużo rzeczy jest na wykończeniu i czeka na wdrożenie w życie

➱ Discord stoi przygotowany do odpalenia, lada dzień startuje
➱ Nad forum majstrowałem już kilka miesięcy temu, ogarnąłem sporą część tematów, pisałem do rady, choć tylko Axator się angażuje

➱ Przeszukałem już wszystkie możliwe strony z modelami, pliki czekają tylko do posortowania
➱ Projekty walają się u mnie na dysku, Milicjantów (oRPG) i Mobę mam praktycznie gotową, tylko czekają na ostatnie poprawki i wstawienie.
➱ Do Próby jest cały prolog, dosłownie za chwile wrzucam.

Właśnie ze mną jest tak, że pracuje bardziej w cieniu,
żeby na końcu się ujawnić i wszystko hurtem wprowadzić.
Dla ciebie - tak jak piszesz tylko snuje bajdy, bo nic się nie zmienia - dla mnie każdy taki temat do duży krok na przód.

12 maja Prolog Próby Bogów (tak, będzie mapa do pobrania)
oraz
Start Discorda

przyszłe rzeczy zdradzę dopiero później. Pozdrawiam! Oczko
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
"➱ Przeszukałem już wszystkie możliwe strony z modelami, pliki czekają tylko do posortowania"
Wiesz, że wstawianie kogoś modeli na hosting strony, bez pozwolenia autora, jest niefajne?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
---
EDIT
napisałem do wszystkich większych twórców z hive (aktywnych) i już po chwili dostałem 1 odp
że raczej będzie to okej, jeżeli twórca modelu nie poprosi mnie o jego usunięcie

Myślę że to okej deal - kogo mogę to poproszę, do reszty podam po prostu credisy.

[Image: kkk.PNG]

jest i kompletna odpowiedź
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
xD Robisz już chyba piąty discord, ciągle tak samo, nadal się łudzisz, że cokolwiek z tego wyjdzie?
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Oczywiście! Wiem gdzie popełniłem błędy,
więc teraz postaram się jeszcze bardziej. Oczko

Moje discordy były tak naprawdę kiepskie, nie było ani ładu ani składu. Teraz będzie lepiej 
+ mam jedną osobę, która będzie razem ze mną go prowadzić

W ogóle... jakiś znany modeler zainteresował się naszym forum ^_^
Opisałem mu je najlepiej, jak potrafiłem. Ciekawe czy tu zajrzy

[Image: ggg.PNG]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
fajny screen wrzuciłeś ale się tego nie da otworzyć ofermo i nie widać co tam jest napisane
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
To jest pomniejszony obrazek, wystarczy przeciągnąć na nową kartę.
Nie moja wina że wszystkie opcje forumowe sie spieprzyły i nie można robić podglądów

LINK DO ZDJĘCIA
ale ok będę dawał linki
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
No z tego co mi opowiadał Martinez i z tego co widzę to przyzwyczailiście się do tego że Martinez coś pisze o zmianach, rozpiszę się na parę stron i chuj z tego wypali. No to *Była* prawda jednak no robił to sam.
Teraz natomiast nie będzie z tym sam. We 2 damy rade a w przyszłości może dołączy się do nas ktoś jeszcze :>
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Sam. I wcześniej liczyłem na to, że inni również będą działać w tym kierunku, kiedy pisałem swoje plany.
Oczywiście one dalej są, i dalej z nich korzystam. Musiałem uaktualnić wersję, żeby była zgodna z moimi obecnymi planami.
Myślę że we dwójkę, (pomijając silnik forum) spokojnie sobie poradzimy. Oczko

Sprawa autorstwa jest załatwiona, odpowiedziało mi już 12 twórców i większość była zgodna, w swoich wypowiedziach.
Dzięki Golden, że mi to wytknąłeś

Teraz zajmiemy się Discordem, z Dawidem no i projektami. Pozdro!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
A no jak nie robisz sam tylko z Dawidorem no to już wszystko odwołuję, teraz już nie ma szans żeby się wam nie powiodło.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Według tego co piszesz, jesteśmy skazani na sukces Oczko

Dobra, do zoba 12stego! Muszę w końcu coś pokazać na tym forum, poza planami.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.