• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

YouTuber zaproszony na forum :D
Przeglądając ytba zauważyłem że jeden youtuber który lubi zagrać w warcrafta i postrimkować go. Zaprosiłem go na forum i powiedział że  chętnie zobaczy co i jak Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie nie, spokojnie rozegrałem to spokojnie xD
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Możesz nam zdradzić któż to?
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(10.05.2019, 21:27)Micek Wrote: Możesz nam zdradzić któż to?

GalzagGaming
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jeśli miałbyś trochę czasu, to możesz zrobić listę polskich youtuberów pogrywających w warcrafta.
Być może kiedyś się przyda. 
Co do polecenia - dobrze, choć to samo w sobie niewiele zmienia. Zajrzy parę razy i zapomni - sztuką jest zachęcić go
do polecenia nas na swoim kanale - bo wtedy wieść się niesie.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
jeny czego wy nie rozumiecie że to jakiś randomowy noname i wszyscy go mają w dupie
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ravan, ale każdy rozsądny obywatel tego forum to wie.  Szczęśliwy
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
To nie było kierowane do rozsądnych ludzi micek
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Komentarz Ravana raczej niewiele wnosi do tematu. Co to znaczy, że *wszyscy* mają go gdzieś?
Ma kanał, generuje wyświetlenia i ma fajny feedback pod filmami.

Obecnie mamy problem z przyciągnięciem tutaj choćby 1 osoby na miesiąc, a gość generuje 300-500 wyświetleń
na film
Jest małym twórcą, więc polubownie można go nakłonić, do polecenia naszego forum.

Co z tego, że jest jakiś tam Grubby, czy Funnywarcraft skoro to są niedostępne dla nas kanały?
Co z tego że można dotrzeć do większych twórców skoro obecnie nie docieramy prawie do nikogo?

Jak już pisałem, Dawid świetna sprawa, super tylko trzeba to pociągnąć dalej - trzeba prowadzić twórcę za rączkę, aż nakręci film,
w którym poleci forum, lub nagra któryś z naszych modów.
Znajdzie się jeden twórca, drugi, piąty i kilka osób zawsze wpadnie. 
Trzeba myśleć pragmatycznie, przyszłościowo. Ci, którzy tylko narzekają nic nie mają. 

Pozdro i jeszcze raz wszystkiego najlepszego Dawid! Oczko
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Typek, tak w ogóle, jak trafiłeś na nasze forum? Ciekawi mnie, w jaki sposób odnajdujecie to miejsce? Oczko
wakacje.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.