• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Łączenie przedmiotów
Witam.

Mam pytanie. Czy da się zrobić jakoś by przedmioty się ulepszały. Chodzi mi o czy można zrobić tak by podnosząc Szpony ataku +6 i po chwili podnieść drugie Szpony ataku +6 by one po połączeniu dały bohaterowi Szpony Ataku +9. 

I drugie pytanie czy da się tworzyć nowe przedmioty.

Jeżeli jest  jakaś informacja na ten temat na forum to przepraszam i proszę o odesłanie do odpowiedniego tematu.
Reply }}}
Podziękowanie od:
http://www.goblinfactory.pl/showthread.php?tid=866&
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Trochę nie zrozumiały dla mnie ten poradnik. Ale i tak dziękuje.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czego konkretniej nie rozumiesz, może spróbuję wyjaśnić?
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
(12.05.2019, 16:51)Ispok Wrote: Witam.

Mam pytanie. Czy da się zrobić jakoś by przedmioty się ulepszały. Chodzi mi o czy można zrobić tak by podnosząc Szpony ataku +6 i po chwili podnieść drugie Szpony ataku +6 by one po połączeniu dały bohaterowi Szpony Ataku +9. 

I drugie pytanie czy da się tworzyć nowe przedmioty.

Jeżeli jest  jakaś informacja na ten temat na forum to przepraszam i proszę o odesłanie do odpowiedniego tematu.

1. Tak, musisz zrobić wyzwalacz który przy podnoszeniu przedmiotów sprawdza czy posiadasz więcej niż jedne szpony ataku +6, i jeżeli tak to usuwasz te przedmioty i dajesz przedmiot szpony ataku +9. Minus tej metody jest taki że dla każdej pary trzeba zrobić osobny wyzwalacz. Można to uprościć ale jeżeli to pierwszy kontakt z wyzwalaczami to powinno wystarczyć.

2. Tak.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Własnie jest to mój pierwszy kontakt z wyzwalaczami. Pewnie dlatego to mi nie wychodzi. Stworzyłem nowy wyzwalacz który wygląd mnie więcej tak.
Wyzwalacz bez nazwy 001
Wydarzenia
Jednostka - A unit owned by Gracz 1 (Czerwony) Zdobywa przedmiot
Warunki
(Picked item) Równa się (Picked item)
Akcje
Przedmiot - Create Szpony Ataku +15 at (Center of (Playable map area))

I sprawa wygląda tak ,że podnosząc szpony które są wstawiona na mapie obok bohatera (Szpony ataku +6) bohater podnosząc je dostaje je do ekwipunku. A nowe (Szpony ataku +15) pojawiają się na środku mapy. Mogę to uznać za pewien sukces ,ale podnosząc (Szpony ataku +15), które pojawiają się na środku mapy nie znikając i pojawiają się nowe obok też (Szpon ataku +15) A bohater dostaje je do ekwipunku.

Teraz pytanie co ma zrobić? Bo jeżeli dobrze rozumiem to :

Wydarzenia (Tu ma być ,że bohater podnosi przedmiot)
Warunki (Tu ma być jakie ma podnieść przedmioty)
Akcja (Tu ma być stworzenie nowego przedmiotu)
Reply }}}
Podziękowanie od:
A i też chciałbym by przedmiot pojawiał się u bohatera i znikał przy podnoszeniu
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.