• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Umiejętność Mroczny Portal
#1
Czy można w jakiś sposób sprawić by jednostki przywołane za pomocą umiejętności Mroczny Portal znikały po określonym czasie lub/i znikały po ponownym użyciu tejże umiejętności?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#2
Z tego co wiem oba te sposoby są możliwe. Wiesz jak tworzy się triggery?
Co do pierwszego jest taka akcja jak set expired life dla jednostki,
a z drugim po prostu wkładasz zespawnowane jednostki do grupy jednostek, a za kolejnym użyciem umiejętności zabijasz wszystkie jednostki w grupie.

Tylko nie wiem, jak można odczytać z gry informację, które jednostki zostały właśnie zespawnowane.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#3
(14.05.2019, 09:39)GoldenKnight223 Wrote: Tylko nie wiem, jak można odczytać z gry informację, które jednostki zostały właśnie zespawnowane.

Właśnie tego nie potrafiłem zrobić. I z tym potrzebuję pomocy.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#4
No, to możesz użyć tego co podał Micek, albo... stworzyć własną zdolność, taką jak Mroczny Portal, spawnującą jednostki. Wtedy w wyzwalaczu będziesz wiedział, które jednostki są zespawnowane.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.