• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opus Martinez
Opowieści miesiąca i jednej nocy, satyryczno-szkalujące, opowiadające losy tragicznych bohaterów nieznanego nikomu portalu, a mianowicie goblinfactory.pl

(...)
Akt I
I. Scena I
Tytuł sceny: Praca w KFC
Miejsce i czas : Lokal KFC; 12:00
(...)
Martinez: Dzień dobry, co podać?
Klient: Poproszę hot wingsy 12 sztuk
Martinez: Coś do picia?
Klient: Nie dziękuje
Martinez: A może jednak się pan napije? Ja w pana wierzę, że się pan napije. To forum oczekuje ode mnie tak wiele? Po co czekać, trzeba działać, niech się pan napije sukcesu już dziś ze mną.
Klient: yyyy ten no... Nie dziękuje
Martinez: Dobrze to proszę zaczekać do 12:12, to będzie hit roku. Gwarantuję, że nie jadł pan jeszcze takich hot wingsów.
Klient: Dobrze poczekam
12:12 wybija
Martinez: no przepraszam, ale wie pan nie wiedziałem, że nie mam zdolności ani narzędzi by zrobić te zamówienia do 12:12, ale o 13:12 już je będę miał, czuję w sobie tę moc. Dajcie mi tę ostatnią szansę. NIE ZAWIODĘ
12.15
Martinez: A może panu wrzucić panu do zamówienia link do mojego ulubionego hip-hopowego kawałku?
12:20
Martinez: Ech już czuję te miliony z wypłaty, ja to jestem mózg nie z tej ziemi.
12:25
Martinez: Proszę pana, już nie będę się z panem kontaktował FtF, bo mam detoks.
12.30
Martinez: Wie pan co jednak nie zrobimy tych hit wingsów.
Klient: ale ja zamawiałem hot wingsy
Martinez: Tak, ma pan rację. Zaczęliśmy z Dawidorem robić jednak tortille.
Klient: ehhh...
Martinez: Należność zaraz panu policzę na moim pingwinkokalkulatorze. Proszę oto pingwinkofaktura.
Klient: A nie może pan użyć kasy fiskalnej?
Martinez: Nie no, co pan! Ja nie mogę używać cudzych systemów, ważne żeby był fun i grywalność.
12.45
Martinez: Jak ja tego youtubera szanuję! Niech pan zobaczy co on mówi o pana tortilli. Zmieniłem zdanie, Dawidor robimy panu hot wingsy.
12:50
Martinez: Proszę pana? Chciałbym pana poinformować, że zaprosiliśmy do naszego lokalu znanego youtubera. Teraz nasz lokal odżyje.
13:12
Martinez: Tak naprawdę przez godzinę patrzyłem w ścianę i przez ten czas podważyłem cały sens projektu tych hot wingsów. Wydam je panu o 14:12, byle by wydać nie ważne jak.
13:20
Martinez: Ja panu zapłacę za te hot wingsy tylko niech pan poczeka, mają niepodważalny smak i potencjał.
13:25
Martinez: Dobra to ja do pana wrócę o 14:12, bez odbioru. Miłego dnia.

cdn...
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: KaszankaSzatanka
Arcydzieło a najbardziej podoba mi się pingwinkokalkulator xD
Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
1,618034
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
nawet fajen
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Popłakałem się jak to czytałem ze śmiechu xD

Napisałbym jeszcze o przerywanym detoxie,
no i oczywiście po miesięcznym powrocie - ale tą część już napisze historia Duży uśmiech" alt="Duży uśmiech" title="Duży uśmiech">

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Okej, przyznam to, zanim pójdę. To było dziwne, a nawet bardzo dziwne 
i moje zachowanie zahaczało o skrajny autyzm i konkretnie słabowałem na umyśle.

Mówiąc szczerze, to chyba po prostu nie zależało mi na tym projekcie, a na tym, żeby ludzie o nim (i o mnie) mówili.
Z jednej strony nie chciałem nikogo zawieść, z drugiej strony wymagało to ode mnie zbyt dużego zaangażowania, aby skończyć projekt.

Z jednej strony wiedziałem, co może być ( i co będzie ) z tego projektu, a z drugiej wiedziałem, że nie jestem w stanie nic z tym zrobić.
I wpadłem w swoją własną pułapkę, czyli robiłem inne projekty, ale z tyłu głowy miałem myśl, że i tak ich nie wydam
skoro zapowiedziałem już Próbę.
A najsłabszą rzeczą dla twórcy jest chyba zrobić premierę, na którą nikt nie czeka.

W końcu jednak ułożyłem sobie to wszystko w głowie - projekt przemyślałem.. przemyślałem w którą stronę ma to iść.. no i co
Chcę powiedzieć tylko jedno słowo - dziękuję. Za sprzedanie mi mentalnego liścia i sprowadzenie mnie na ziemie,
z mojej wyidealizowanej planety.
Dziękuję Mickowi, Ravanowi i każdemu, dzięki komu przejrzałem na oczy.

Temat Próby podłapał w zasadzie każdy z forum, więc nie ma mowy o tym, że ktokolwiek sie na mnie uwziął - po prostu konkretnie spaprałem sprawę.
Sam się z tego śmiałem, więc to nie jest też tak, że to "przeżywałem" czy coś.

Tyle ode mnie. A teraz idę dać wam to, czego naprawdę chcecie. Czyli nie nowy temat,
nie nowy blog, nie nowy projekt, tylko konkretny produkt. Pozdro!
#30.06
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.