• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Petycja dotycząca przedwczesnego zakończenia żywota Goblinfactory.pl
Jak to mówi złote przysłowie:
Coś się kończy, coś zaczyna.
Arka Gdynia, kurwa świnia.

Nie przedłużając, Forum jest od moderów dla moderów.
tj. od ludzi dla ludzi

Prosta konkluzja z tego wynika, nie ma ludzi, nie ma forum.

Myślę, że to akurat najlepszy moment, by oficjalnie anulować składkę i zamknąć to forum.

ps Nie popieram też demokratycznego głosowania, największą moc głosu powinni mieć Ci, co w to forum inwestowali szmalec na przestrzeni lat.
Szczególnie liczę na to, że Stachu najbardziej zasłużony donor znajdzie czas i się tutaj wypowie i Jarvin przestanie umywać od tego ręce.

ps2 Nie podoba mi się też kierunek, aby finalnie całe forum trafiło w ręce Martineza.
Żeby mi nikt nie zarzucił, że jestem psem ogrodnika, sam nie zjem nikomu nie dam.
Nie interesuje mnie, na co kto wydaje pieniądze. Jeśli chce naiwniak, wydać 200 zeta na to forum jego sprawa.

Jeśli ma jednak dojść do sztucznego przedłużenia życia tego forum, wnoszę do Adminów o skuteczne zbanowanie/skasowanie mojego konta.

Proszę o wypowiedzenie się w temacie, za lub przeciw. Argumenty są mile widziane.
[Image: comment_sZoMNE8GL2fbYImgkjHEi2HDLVlVkl9E.jpg]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie zgodze się z Tobą.
Sama egzystencja tego forum nikomu nie szkodzi. Jak ktoś chce być jego częścią, to jest. Jak ktoś nie chce, to odchodzi i nie wraca.

Martinez ma plan. Ok
Plan być może nie wypali, jak większość o czym pisze Martinez. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Lecz nie prosi nas on o wyłożenie kasy, sam to robi. Choćby miał sam tutaj zostać, to jeśli ma taką ochotę, po co mamy mu przeszkadzać?
Ja sam jeszcze chętnie tu zostanę, do czasów reforged. Mimo, ze aktywności z mojej strony jest niewiele, to czytam sobie o czym tutaj śpię dyskutujecie i się wyzywacie Duży uśmiech
Shadow zapowiedział, ze planuje zrobić remake Bastionu w reforged. Shadow jest słowny akurat.
Jak po reforged nic sie nie zmieni, to zapewne wtedy opadnie zapał wszystkich, włącznie z Martinezem i forum umrze na 100%

Zdaję sobie sprawę, że naiwnie to wszystko piszę, ale pozostawienie strony przy życiu nikogo nie skrzywdzi, a może, MOŻE w końcu plany Martineza się ziszczą.
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
To już przestaje być śmieszne.
To żałosne Micek
Reply }}}
Podziękowanie od:
(27.05.2019, 21:35)Axator Wrote: Nie zgodze się z Tobą.
Sama egzystencja tego forum nikomu nie szkodzi. Jak ktoś chce być jego częścią, to jest. Jak ktoś nie chce, to odchodzi i nie wraca.

Martinez ma plan. Ok
Plan być może nie wypali, jak większość o czym pisze Martinez. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Lecz nie prosi nas on o wyłożenie kasy, sam to robi. Choćby miał sam tutaj zostać, to jeśli ma taką ochotę, po co mamy mu przeszkadzać?
Ja sam jeszcze chętnie tu zostanę, do czasów reforged. Mimo, ze aktywności z mojej strony jest niewiele, to czytam sobie o czym tutaj śpię dyskutujecie i się wyzywacie Duży uśmiech
Shadow zapowiedział, ze planuje zrobić remake Bastionu w reforged. Shadow jest słowny akurat.
Jak po reforged nic sie nie zmieni, to zapewne wtedy opadnie zapał wszystkich, włącznie z Martinezem i forum umrze na 100%

Zdaję sobie sprawę, że naiwnie to wszystko piszę, ale pozostawienie strony przy życiu nikogo nie skrzywdzi, a może, MOŻE w końcu plany Martineza się ziszczą.

W naturze nic nie ginie.
Jeśli po reforged polskie community będzie potrzebować forum.
To na pewno znajdzie się osoba, która takie założy.
Na 99% jestem pewien, że i tak byśmy się tam prawie wszyscy spotkali.
Przypominam, że przed goblinem było arcane. Także były inne mini fora klanowe, na których community żyło.

Argumenty twoje oczywiście są bardzo dobre, ale robisz to samo co Jarvin rok temu i w tym roku.

Dać forum żyć, tylko po to by odpowiadać raz na miesiąc na kolejne pytanie w stylu ''Jak zrobić income?''
i czytać jakie balasy wkręcamy martinezowi, też mamy kurde rozrywkę. Duży uśmiech

Nie żeby coś rok temu też był temat zakończenia tego forum. To chyba tradycja.
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
No to DAJ forum żyć i je zostaw w spokoju.

Ci, którzy będą chcieli zadbają o jego rozwój.
Gdyby pasował mi obecny stan, nie wychodziłbym przed szereg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(27.05.2019, 20:48)Micek Wrote: Jak to mówi złote przysłowie:
Coś się kończy, coś zaczyna.
Arka Gdynia, kurwa świnia.

Nie przedłużając, Forum jest od moderów dla moderów.
tj. od ludzi dla ludzi

Prosta konkluzja z tego wynika, nie ma ludzi, nie ma forum.

Myślę, że to akurat najlepszy moment, by oficjalnie anulować składkę i zamknąć to forum.

ps Nie popieram też demokratycznego głosowania, największą moc głosu powinni mieć Ci, co w to forum inwestowali szmalec na przestrzeni lat.
Szczególnie liczę na to, że Stachu najbardziej zasłużony donor znajdzie czas i się tutaj wypowie i Jarvin przestanie umywać od tego ręce.

ps2 Nie podoba mi się też kierunek, aby finalnie całe forum trafiło w ręce Martineza.
Żeby mi nikt nie zarzucił, że jestem psem ogrodnika, sam nie zjem nikomu nie dam.
Nie interesuje mnie, na co kto wydaje pieniądze. Jeśli chce naiwniak, wydać 200 zeta na to forum jego sprawa.

Jeśli ma jednak dojść do sztucznego przedłużenia życia tego forum, wnoszę do Adminów o skuteczne zbanowanie/skasowanie mojego konta.

Proszę o wypowiedzenie się w temacie, za lub przeciw. Argumenty są mile widziane.
[Image: comment_sZoMNE8GL2fbYImgkjHEi2HDLVlVkl9E.jpg]

Całkiem poważnie, myślę że nie ma się co przejmować.
O ile Martinez nie wyciągnie znikąd ~~ 200 zł, w co jednak śmiem wątpić, to forum tak czy inaczej będzie za 2-3 tygodnie wyłączone.
Reszta składki sobie może trwać, byleby ludzie wpłacali przez PayPala, co przynajmniej mi pozwoli na oddanie im pieniędzy kiedy jej nieuchronna porażka w końcu nadejdzie. Nie będzie sztucznego przedłużania, bo i nie ma za bardzo czego przedłużać.

W magicznej sytuacji, w której okaże się że Martinez skądś wyciągnął te pieniądze to szczerze, sam po części uwierzę, że Martinez coś będzie konkretnego z tym forum rzeczywiście robił. Z resztą sama składka by była najbardziej konkretną rzeczą jaką zrobił na tym forum od czasu, kiedy się tu pojawił.

Więc.. tak czy inaczej wszystko zmierza do któregoś z pozytywnych rozwiązań
Albo to forum po prostu umrze za 2-3 tyg., albo dostaniemy Mesjasza, który je opłaci i będzie starał się je reaktywować(w co też nie bardzo wierzę, ale co tam .-. )
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nwm po co sie tak rozpisałem, zapomniałem że z trollami się nie gada

Krótko:

1. Wychodzę przed szereg, żeby ogarnąć w końcu to miejsce. Jeżeli komuś nie podoba mi się to,
że będę miał prawa - jego sprawa.
Mógł sam się starać o poprawę naszego bytu, a nie teraz pisze głupoty.

Post micka to działanie na szkodę forum - bo nie daje nawet szansy na poprawę stanu. 
Kto myśli inaczej, niech pierwszy rzuci kamień.

2. Nic nie stanie się bez wiedzy rady. Nie dostanę z niebios praw. 
Wszystko będzie dogadane z adminami. Jeżeli radzie spodoba się moja praca, pogadam z Wrath'em o prawach do forum.

3. Szanuję wszystkie osoby, które tu działały.
Przez pierwsze miesiące będę działał pod okiem radnych. Goblinfactory - pozostanie jakie jest, albo lepsze. Nic pomiędzy. 
Wszystko zresztą będzie ustalane na głosowaniach.

4. Nowa rada, to naturalna kolej rzeczy.
Osoby, które nie chcą się angażować w politykę forum, zostaną seniorami. Nadal ich głos będzie
miał znaczenie - jednak, wybierzemy nową kadrę, za ich zasługi, w uczciwych głosowaniach.

Wszystko wyjaśniłem.
Też czekam na zdanie Stacha.
Jarvin, 200 zł w czerwcu. To akurat pewne info. Pozdro
Reply }}}
Podziękowanie od:
Stachu nie ma czasu na takie pierdoły.

Martinez jesteś nie słowny i to bardzo, a poza tym już raz miałeś moderatora i świrowałeś. Z dniem w którym ktoś Ci tu da admina usunę sobie konto Duży uśmiech

Ja osobiście nie dam pieniędzy, bo nie widzę sensu. Reforged może coś zmieni, a może nie, ja się tam na pewno pobawię i zrobię jakiś projekt. Możliwe że Ostatni Bastion 2.0
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czas zweryfikuje. Czekajcie do 12stego.

Ok, teraz każdy rozumiem będzie usuwał konto? Fajnie
Reply }}}
Podziękowanie od:
Micek ma rację a Martinez to troll.
12 czerwca będzie miał to 200 zł xDD
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.