• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Postać NIE używa czarów, przez wyzwalacz
Witam, mam dosyć poważny problem, który dopiero teraz zaczął mi doskwierać.

Mianowicie zauważyłem, że nie wszystkie czary jednostki chcą rzucać.

Sprawa wygląda tak:

[Image: u.PNG]

1. Ustawiłem mojemu bohaterowi czar pasterza duchów, ustawiłem wszystko jak trzeba
    i powinien przemienić się, w eterycznego bohatera.

Jednak nie dzieje się nic. Ręcznie działa, ale nie odpala się przez komendę

2. Kiedy ustawie ten sam wyzwalacz na pasterzu duchów, od razu się uruchamia

I powiedzcie mi, gdzie tu jest problem? Chcę mieć eterycznego bohatera, ale wyzwalacz po prostu się nie odpala.
Mógłbym poświęcić się nawet i przerabiać taurena ale.. nie da się zrobić z niego herosa.

Jest jakieś rozwiązanie? Nwm mam szukać podobnego skillu, podmieniać ciągi porządkowe i zadziała?
Goblinfactory 2.0 - jedność to siła

[Image: zEfNWrvs.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Podeślij mapkę, problem może nie leży w miejscu pokazanym na screenie
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
https://www.sendspace.com/file/ne9hqc

prosz, wyjąłem wszystko na pustą mapę, żeby nie było wątpliwości
Sprawdziłem jeszcze, czy kiedy ustawie jako czar bohatera, coś się stanie - jest dokładnie tak samo.

meh Smutny
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: ffr.PNG]

dobra, z racji że się pogodziłem z tym, że nie zadziała
to odtworzyłem sobie cały skill w wyzwalaczach - i jest git

jak widać niektóre rzeczy po prostu nie działają i trzeba się z tym pogodzić
Goblinfactory 2.0 - jedność to siła

[Image: zEfNWrvs.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czy działasz w najnowszym edytorze? Właśnie sprawdziłem tą Twoją mapę i takie jazdy się tutaj odwalają...
Jak wyzwalaczem każesz jednostce użyć "Postać eteryczna", to pod spodem w jass kryje się pod tą zdolnością "uncorporealform".
Natomiast jeśli klikniesz myszką na tą zdolność, to okazuje się, że używa "etheralform"
Co więcej "Postać eteryczna" oraz "Postać materialna" mają taką samą nazwę według wyzwalacza, a według zdolności mają inne.
Takie jazdy mam w najnowszym patchu, jeśli też masz najnowszego, to na razie pogodziłbym się z tym, że nie zadziała, przynajmniej dopóki nie wypuszczą kolejnych patchy.
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Axator, i TO właśnie jest słowo klucz.

Wystarczy zamiast uncorporealform wklepać etheralform i działa! A by odczarować - odwrotnie.
Rozwiązałeś problem i nawet się nie zorientowałeś. Oczko

ps. wydaje mi się, że ten skill akurat od zawsze taki był. 
On ogólnie jest dość nietypowy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Okej, tak wygląda pełne rozwiązanie:

[Image: et1.PNG]

[Image: et2.PNG]

[Image: et3.PNG]

1. Początkowy Wyzwalacz - zapisuje jednostki, które obejmie komenda. min. 1 zwykła i 1 eteryczna 

2. p. eteryczna - wymagała stworzenia custom scriptu (ponieważ nie dało się odpalić z poziomu wyzwalacza)
    grupa -> ze względu na typ jednostki

3. p. cielesna - wraca do wcześniejszego stanu

Dużo było myślenia przy tym, ale ciesze się, że się tego podjąłem. W sumie nawet nieźle się bawiłem.
Warcraft to taka gra logiczna jak dla mnie. Rozwiązywanie łamigłówek i uczenie się na błędach.
Można się wkręcić po jakimś czasie.

Najprzyjemniejszy etap, czyli teren przede mną <3
Reply }}}
Podziękowanie od:
Takie rzeczy potrzebujesz a nawet nie mówisz mi do któego projektu xD
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.