• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oblałem kurs, ale zrozumiałem parę rzeczy

Hej , niestety nie udało mi się ukończyć głównego egzaminu (niewiele brakło) i stanąłem przed możliwością odpłatnej poprawy.

Stanąłem też przed ważnym etapem, w moim życiu, który dał mi do zrozumienia parę kwestii, po:

1: Jak bardzo dotychczas marnowałem czas - kiedy wracałem styrany o 17 - jedyne o czym marzyłem, to żeby mieć
te 2-4 godzinki, żeby móc coś porobić i nie czuć się przy tym jak zombi. Wcześniej ten moment miałem cały czas w rękach

2: Jak bardzo nie potrafiłem się na niczym skupić - kiedy znalazłem się w sytuacji 2 godzin dojazdu i odjazdu pociągiem do Chorzowa na kurs,
ze swojej wioski - siłą rzeczy musiałem znaleźć sobie zajęcie. Napisałem sporo ciekawych rzeczy do projektów, a nawet odgrzebałem swoje stare opowiadanie.
To wszystko mogłem zrobić zawsze, a jednak tego nie robiłem. Czemu?

3: Zrozumiałem dobitnie, że nie chcę takiego życia i muszę zacząć pracować, z dnia na dzień, by nigdy nie musieć tego robić. Każdy robi co chce,
ale ja - do monotonnej pracy się po prostu nie nadaję, jak fajna by była. Fakt, że nie dałem rady ukończyć liceum
jest na to wystarczającym dowodem.
Wolę żyć szczęśliwy, ale muszę być też realistą - i najpierw zapracować sobie na takie życie.

Nadal nie przekreślam pracy na linach jako przygody, ale nie wyobrażam sobie by tak funkcjonować.

4: Zdecydowanie Za Mało się ruszam - bywało, że wracałem po kursie styrany i obolały - ale wiedziałem, że muszę iść na następny dzień
więc po prostu się w sobie zbierałem i to robiłem. W życiu zawsze szukałem jakiś wymówek, że dzisiaj "nie mam siły" czy coś w tym stylu.
Siła zawsze jest, tylko trzeba chcieć.

5: Mam za bardzo olewcze podejście - alpinizm przemysłowy to dość specyficzna dziedzina, wisząc na linach musimy zadbać o każdy element,
z tej racji, musiałem być cały czas tu i teraz, i nie myśleć o głupotach. Za każdym razem (co zdarzało się dość często) kiedy uciekałem
gdzieś myślami, instruktorzy sprowadzali mnie na ziemie. To samo warto przełożyć też na inne dziedziny życia, jak chociażby projekty.
Ciągle snuje wielkie plany, zamiast skończyć Próbę Oczko

Tyle, mam nadzieję, że moje spostrzeżenia komuś przysłużą. W życiu trzeba mieć głowę na karku, być zaradnym

ale nie zapominać o własnym szczęściu.
Miło będę wspominał kurs, spotkałem tam spoko osoby i była fajna atmosfera. 
Dzięki za czytanie! ;>

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
XD
d
d
d
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ale bym zjadł kebaba pod 13 takiego czarnego z wyciągiem z mątwy mmmm mniam mniam!
1,618034
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Masz jeszcze 8 dni na demo próby bogów.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wiem Oczko Próba będzie gotowa na czas
Miło, że czekasz.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

temat: Człowiek przyznaje się do własnych porażek i pracuje nad sobą

odbiór: Sroga beka, 5 osób na serwerze plotkarskim Sarana "dostauo raka" 
żenada, wstyd i żart 2019

Pomijając już to WSZYSTKO, czym zasłynąłem, ludzie.. serio? Ile my mamy lat, czy wy nie widzicie,
jakie to wszystko stało się dziecinne?
Ciągniecie kogoś w dół tylko za to, że robi swoje. Że ma swoje poglądy i ma w dupie opinie innych

Serweru Sarana nie będę komentował, bo naprawdę.. to jest aż smutne
i nie chciałbym aby osoba trzecia się o nim dowiedziała.
Dorośli ludzie, zamiast zająć się życiem, zajmują się gnębieniem jakiegoś typa z netu. I to jeszcze w ukryciu przed nim

Serio, skończmy to raz na zawsze. Wiele osób zobowiązało się, że opuści już te forum,
więc po prostu z niego idźcie - skoro jesteście tacy słowni. Micek, Saran, Kaszmir. 

A ja? Ja idę robić swoje.
Nie mam czasu, by gadać z moimi ziomkami o was, przepraszam.

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.