• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moja (pełna) lista zobowiązań
Gwiazdka 
Hej, postanowiłem zostawić tutaj krótki wpis dotyczący wszystkich rzeczy,
które zobowiązałem się wykonać, odn tego forum,
od początku swojej aktywności.

Myślę, że publiczna deklaracja jeszcze bardziej zmotywuje mnie do pracy.

Krótko opiszę, o co chodzi w każdym zobowiązaniu :

Na wstępie powiem, że
żadnego ze zobowiązań nie wymyśliłem, do tego tematu TERAZ - są one z okresu 2 ostatnich lat

Idę z Wami na układ
JEŻELI wykonam całą tą listę skrupulatnie co do punktu, wy (mówię do konkretnych osób) zwrócicie mi honor. Nikt nigdy
(jeżeli czegoś znowu nie wywinę) nie nazwie mnie kłamcą, oszustem, manipulantem  czy debilem - bo po prostu sam nim wówczas się stanie

Jeśli zaś zawiodę, z którymkolwiek punktem do końca roku - opuszczę to forum i więcej o mnie nie usłyszycie

dil?

lista ->

GOTOWE:

[Image: 21.png]

1.  Opłacę forum w terminie  -   Cała suma, tj 200 zł została przelana na zbiórkę forum w 
wyznaczonym terminie, z mojego konta.

Forum przetrwało i ma prawo istnieć przez najbliższy rok. 

DO WYWIĄZANIA:

[Image: avatar_545.png?dateline=1526152734]

1.  Wydam pierwszy projekt - Choć z samej Próby Bogów rezygnuję, gdyż uważam że nie jestem jeszcze
na to gotowy - tak z wydania swojego debiutanckiego projektu w żadnym wypadku. Przymierzałem się do tego od wielu lat
i teraz jest na to dogodny moment.
Będzie on oczywiście miał
- swoją fabułę
- grywalność, grafikę
- i systemy na minimum średnim poziomie

[Image: 32.png]  

2.  Stworzę discorda dla forum w wakacje który:
- się utrzyma, i będzie cały czas aktywny
- będzie trzymał poziom, przynajmniej 16+
- z którego ludzie będą przechodzić na forum
- na którym będzie można umawiać się na wspólne gry, w warcrafta i nie tylko
I stworzy się nowe, zgrane community

[Image: 5.png]

3.  Naucze się modingu i zorganizuje kurs dla użytkowników
Zdobyłem trochę wiedzy od innych, teraz najwyższa pora abym przekazał ją dalej, tak jak to
obiecałem zrobić dwa lata temu. Nadal nie kończe się uczyć, a sam kurs nie zamknie całego tematu 
modowania - bo to po prostu niemożliwe. Ujmę w nim jednak najważniejszą treść, którą
powinien znać każdy średnio-zaawansowany moder. 

[Image: 6.png]

4.  Zrealizuje opus Goblinfactory, i udźwignę forum
Nie mówię o obecnym, a nowej wersji, gdyż obecna jest bardzo naiwna i utopija. Wersja, którą przygotuje
będzie zawierać faktyczne zmiany które będą mogły zajść na forum - i będę się już ich trzymał.

[Image: 44.png]

5.  Przestanę rzucać słowa na wiatr
I już nigdy więcej nie oszukam żadnego użytkownika tego forum świadomie. Będę tworzył i realizował
swoje projekty w terminie, albo w ogóle nie będę ich ogłaszał - jeśli nie będę pewny, że mi się powiodą.

DLA FORUMOWICZÓW:

[Image: avatar_339.gif?dateline=1560192235]

6.  [font]Wyślę mickowi projekt opisu i mapę do moby - [/font]
 Na wstępie powiem
że nie obchodzi mnie to, czy kiedykolwiek użyje te rzeczy - chcę to po prostu odhaczyć.
Obiecałem, więc chcę aby Micek to zobaczył. 
Oczywiście Micek musi osobiście przyznać, że prace są bardzo dobrze wykonane co nie będzie najprostszym zadaniem.

[Image: avatar_42.gif?dateline=1521909482]

7.  Wyślę i przetestuję z matim milicjantów - tak w skrócie powiem
że był to ambitny projekt, który miał szansę powstać w tamtym roku - niestety porzuciłem nad nim pracę,
czego trochę żałuję. Mimo to nadal wierze, że ten projekt się pojawi.

[Image: avatar_8.jpg?dateline=1406742276]

8.  Wyślę intro projektu Dekajowi - Nawet nie wiem, czy kolega interesuje się jeszcze warcraftem,
widziałem, że parę razy zaglądał na forum. Podobnie jak z mickiem, nie obchodzi mnie czy będzie coś ze mną robił
chcę po prostu zrobić dla niego najlepsze intro, jakie jestem w stanie.

[Image: avatar_44.jpg?dateline=1540777159]

9.  
Nauczę się animować i tworzyć modele -  Stworzę także
 warcraftową wersje : ghostlands / zul aman / eversong i jaskini - czyli coś, co kiedyś obiecałem Midasowi że zrobie. Co prawda
obietnica nasz już nie zobowiązuje, jednak chcę sobie udowodnić - że potrafię to zrobić. 

[Image: 14.png]

10.  Napisze swoje opowiadanie Kaz'Naki -   - ostatnie zobowiązanie dla samego siebie i swojej siostry.
Chcę napisać własną powieść fantastyczną.
Opowiadanie nie może być płytkie, ani monotonne - i musi cieszyć się uznaniem wśród forum (jeżeli ktoś je oceni)
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Uuu, zaskoczyłeś mnie tym 13 punktem, aż wyskoczyłem z kapci. I obietnica obowiązuje, jeżeli chodzi o Ghostlands, tak przynajmniej ja interpretuję umowę dawną. Powodzenia zatem w realizacji planu.

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

A dzięki dzięki Oczko

Jak wiesz, nie lubię zostawiać nierozwiązanych spraw. I zawsze mam to gdzieś z tyłu głowy.

Projekt archipelagu wysp (blood isles) również wykonam - ale będzie to już raczej inny projekt, napisany od nowa. I nie zobowiązuje się,
może w tym może w przyszłym roku.

Zobowiązań jest dużo, wiem ale uważam że jeśli będę naprawdę chciał to je wykonam
Nie zobowiązałem się nigdy do niczego, czego zrobić bym nie mógł.
Chcę mieć po prostu teraz czystą kartę - wobec wszystkich. I zacząć wszystko od początku, na odnowionym forum.

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.