• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Jak zmniejszyć item postaci
#1
Witam, czy istnieje sposób na zmniejszenie, powiększenie przedmiotu, który trzyma jakaś postać, bez ingerencji w program do modeli?

Zauważyłem, że bardzo często jakiś przedmiot jest za duży, aby wieśniak mógł dzierżyć go w dłoni - a szkoda by z niego rezygnować.

[Image: ffff.PNG]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#2
z tego co wiem to tylko przez edycję modelu. najlepiej w mdlvisie. zaznaczasz cały obiekt, klikasz 'z' i zmniejszasz przesuwając myszką. itemy podłączane do jednostek przyjmują wartość skalowania danego modelu, też się z tym kiedyś borykałem.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#3
A w samym edytorze nie ma przypadkiem (nawet przy itemkach) "wartości skalowania" modelu?
[Image: FT77V8N.png]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#4
No nie, nie ma. Dzięki wookash, spróbuje.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.