• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Help Me Please
#1
I have problem with survive From Zombies 1.11.1 In this game is zombie boss what have skill dead rising after he use it everybody have crush game i need somebody who can edit this zombie boss . Dzien dobry od ostatniego czasu zajaralem sie gra Survive From Zombies 1.11.1 w pewnym itepie gry pojawiaja sie bossy sa one spawned losowo i w zaleznosci do szczescia gra moze sie skonczyc po 10 minutach a moze i po 60 minutach chodzi mi glownie oto zeby ktos ogarniety wbil w world edit i najlepiej usunol bossa ktory moze ozywiac zmarlych albo chodziaz jego skill sam probowalem to zrobic ale za kazdym razem jak cokolwiek zmieniam na mapce wszystkie opcje i interfejs znika pewnie jest to jakies zabezpieczenie czy cos nie wiem nie znam sie zalezy mi tylko na tym zeby ktos mi pomogl rozwiazac ten problem dla dobra spoleczenstwa warcraft 3 ps fajnie by bylo jakby juz ktos sie tym zajol aby zrobil apre nowych miejsc do obrony ale przerobil aktualne tak dla rozmaicenia
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#2
This forum does not support unlocking or modifying other people's maps. If you are looking for a solution to the above topic, ask the uncle Google.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.