• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

✦ Jak widzisz siebie za 10 lat? ✦

Cześć, w tym temacie chciałbym, abyśmy się podzielili ze sobą tym,
jak widzimy siebie za 10 lat. W moim przypadku będzie to życie po 30stce, czyli będę dokładnie
w tym samym miejscu, co Lord Stachu obecnie smilie8

Napisz co (twoim zdaniem) się zmieni do tego czasu, jakie myślisz, że będziesz miał
spojrzenie na życie oraz co do tego czasu chcesz osiągnąć.
Żeby było ciekawiej, zachęcam do pisania, według szablonu.

SZABLON 

Mój wiek za dziesięć lat (nie wymagane) - 30 i pół

Przyszłe miejsce zamieszkania - Dwie duże posiadłości, jedna w polsce
- dom z księżycowego drewna, nieopodal morza i lasów, z własną hodowlą
warzyw i owoców. Drugi na północy Szwecji, na odludziu, aby mieć jak najbliższy
kontakt z naturą.

Przyszła praca - Projektant gier, w swojej własnej firmie, Broccoli Studio. 
+ Pisarz książek fantastycznych, twórca jakiejś dochodowej marki.

+ Niezależny muzyk (do tego czasu z ogromnym wkładem w muzykę)

Możliwe, że będę jeszcze pięściarzem, jeśli mnie to wciągnie.

---------------------------------------------

Hobby, pasja przyszłości - Elektronika, pisarstwo, rysowanie na wysokim poziomie,
cały przekrój muzyczny, no i oczywiście tworzenie gier.

Znajomość języków - Angielski (perfekt), Hiszpański (perfekt), Włoski (b. dobry) Niemiecki (dobry)
wystarczy. reszta niepotrzebna

Nabyte umiejętności - Cały zakres street workoutu (od stania na rękach, po ludzką flagę)
+ Gra na pianinie, gitarze

+ Jazda na motorze, samochodem

Związek - prawdopodobnie w tym czasie będę myślał już o stałym związku,
po długim, szalonym życiu. Żona, albo zaręczony.

---------------------------------------------

Nasz dalszy plan na życie (jeśli osiągniemy już to, co chcemy) - Zwiedzać świat,
grać koncerty, tworzyć gry i nadal mieć w tym swój pierwszorzędny wkład.
I żyć szczęśliwym życiem (czyli dokładnie to samo przez 10 lat)

Jak widzisz naszą społeczność, w przyszłości Sam zamysł forum przetrwa, ale ze starej
gwardii zostanie tylko garstka osób. Forum wypełni się nowymi twarzami 
i napiszemy nową historię. Co prawda to miejsce nie będzie już prawie (albo w ogóle) odnosić
się do warcrafta, a zastąpią go inne gry. (np te, z Broccoli Studio) Duży uśmiech  i cd projekt

Marzenie, cel który uda mi się zrealizować za jakiś czas - Chciałbym mieć swoją
markę odzieżową i samemu projektować wzory i kroje ubrań.

Zapraszam do wzięcia udziału w zabawie!
(możecie też dopisać, jakie zwierzęta chcielibyście mieć,
w tym czasie. Ja jestem niezdecydowany ;P)
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Napisze ci skromnie bo wiesz jaki ja mam plan co do życia xD 

1 profesjonalna jazda na hulajnodze ( oczwywiście zaawansowane triki i różne tam)
2 perfekcyjnie wyszkolenie mojego owczarka niemieckiego
3 praca w broccoli studio ale ogólnie lepiej by było gdybyś w późniejszym czasie zmienił nazwe bo to brzmi jak nie udany kanał na youtube xd
4 płynna mowa w języku angielskim.  Wypada znać angielski tworząc gry albo gdy podczas gierki natrafisz na anglika który chcę zamienić z tobą pare zdań

No to takie które mam na 1 rzut myślą xD prawdopodobnie reszte znasz no ale to takie które muszę spełnić :>
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Myślę, że jestem dosyć ambitną osobą, więc może do tego dojdę za te 10 lat. Czas pokaże, a o to moje "widzenie" siebie.

Wiek za dziesięć lat: 26, tak, jestem jeszcze szczylem.

Przyszłe miejsce zamieszkania: Nad tym akurat nigdy się nie zastanawiałem, ale i tak pewnie gdzieś w większym mieście, w ciągu tych 10 lat. Później na pewno chciałbym jakiś spory dom dla mojej rodziny. No i zapewnić im wszystko, co potrzebne, a nawet więcej, tak?

Przyszła praca: Od jakiegoś roku myślę, żeby w przyszłości, albo w zasadzie nawet teraz, napisać książkę. Książka się całkiem dobrze sprzedaje, więc przenoszę ją w postać gry, najchętniej jakiejś strategii typu RTS, ten gatunek jest świetny, a w zasadzie trochę umarł. Tylko, że ta gra nie może być tylko dla tych koreańskich świrów, co napieprzają swoimi małymi rączkami jakieś 300 przycisków na 2 sekundy, chciałbym, żeby taki casual, jak ja, też się w niej odnalazł. Więc widzę siebie jako całkiem dobrego pisarza, nawet dla niedużego grona, oraz twórcę gier, czyli programistę, może grafika itd. Zespół też bym jakoś ogarnął, w końcu poszedłem do technikum informatycznego, na pewno ktoś by chciał. Zresztą, nie tylko tam by się znaleźli Uśmiech

Hobby i pasja: To już chyba napisałem wyżej, dodam tylko, że chciałbym kiedyś spróbować swoich sił w rapie, bardziej newschoolu.            

Znajomość języków: Angielski już teraz umiem dosyć dobrze, dogadałbym się. W szkole czwórkowy, nie chcę mi się uczyć czegoś, co mnie nie kręci. Czyli w zasadzie cała szkoła. Za 10 lat pewnie będę miał okazję jakoś wystawić moje językoznawstwo na próbę, więc będzie dobrze.
Niemiecki, pewnie całkiem całkiem, raczej bym się dogadał.
Hiszpański bardzo chciałbym poznać, świetny język, do tego świetny kraj.
No i może Francuski, ale to się zobaczy Duży uśmiech

Nabyte umiejętności: Skończenie z byciem leniem. Wiem, że to nie jest nabyta umiejętność, ale muszę to ograniczyć do zera.
Na pewno musze zdać prawo jazdy, w tych czasach jest to wymóg.
Opanowanie, przynajmniej bardzo dobrze, języków programistycznych. Najchętniej C++, albo C#, ale to się zobaczy.

Związek: Nie wiem, czy chciałbym już w tym wieku wiązać się ślubnie. Pewnie nie, wystarczy mi zajebista dziewczyna, z charakterem, do tego śliczna i kochająca. Takie tam, marzenie. 

Mój dalszy plan na życie: Zakładając, że wszystko się powiedzie, będę chciał podróżować, z tą zajebistą dziewczyną u boku. Założyć dobrze prosperującą firmę, w której chciałbym, żeby wszyscy byli równi, coś jak Valve. No i dalej to nie wiem, żyć radośnie, w sumie to zwykle jestem szczęśliwy, więc to nie problem Uśmiech

Społeczność w przyszłości: Nie mam pojęcia, może wszyscy o tym zapomną, może zaniedbamy. A może będzie czymś wielkim, tak, jak to sobie wymarzył Marti? Zobaczymy.

Zwierzę: Chciałbym mieć owczarka niemieckiego, długowłosego i nazwać go Lucky (Laki). To akurat mi się marzy, a inne... może będzie miejsce. 

Marzenie, które uda mi się zrealizować: Chcę osiągnąć sukces, nieważne w jakiej dziedzinie. Może być pisarstwo, wytwórstwo gier, nie wiem, załóżmy, że nawet piłka nożna. Po prostu chcę się spełnić i udowodnić, sobie i innym, że jednak ten Norbi jest w czymś zajebisty. A tak poza tym, skoczyć na Bungee, zawsze mnie to korciło.

Na życie pewnie będę patrzył, tak jak teraz, optymistycznie. No, chyba, że coś się zepsuje, ale mam nadzieję pozostać taki, jaki jestem. I zakładając, że będę miał ten hajs, to żeby mi od niego nie odwaliło, jak wielu bogatym ludziom. To chyba tyle Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
A, jeszcze jedno. Jak zdam prawko, to chciałbym zebrać jakąś ekipę i pojechać w nieznane. W sensie, bez celu, żeby po prostu jechać. Przygoda życia, nieprawdaż? O tym też marzę Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.