Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to nowy początek?
Wchodzę na GoblinFactory, i co zauważyłem? Delikatne zmiany... przyznam, że jestem zdziwiony, a co też ciekawe, parę dni przymierzałem się do napisania tego posta, zapytacie czemu? To będzie dłuższa wypowiedź, i co istotne będzie po prostu bardzo emocjonalna z mojej strony, bo to forum i ludzie tutaj obecni zmienili w moim życiu bardzo, bardzo wiele do czego chcę się bez bicia przyznać. Ostatnimi czasy znowu zainteresowałem się tematem Warcrafta a więc zerknąłem na GoblinFactory gdzie tak naprawdę zacząłem raczkować jeśli chodzi o tworzenie modyfikacji. Wcześniej miałem doświadczenie z modowaniem Gothica II, później przesiadłem się na Warcrafta III który bez reszty mnie wciągnął. Szeroka gama możliwości jaka mi się zaprezentowała sprawiła, że zachciałem się tego uczyć. Wpierw mój znajomy - Starkey wprowadził mnie w podstawy związane z edytorem obiektów oraz terenu, wyzwalaczy zaś uczyłem się dzięki wam, jeśli mnie pamięć nie myli, mój pierwszy post traktował o tym w jaki sposób przenosić bohatera z mapki do mapki. Pierwsze moje produkcje były... no cóż, wiecie jakie xD 

Troszkę zbyt ambitne jak na umiejętności którymi dysponowałem, pierwsza była Korona Śniegu i Krwi która była dla mnie pierwszym starciem i zderzeniem z rzeczywistością jeśli chodzi o tworzenie fabuły oraz postaci w czym przyznam nabyłem więcej uzdolnień dzięki pisaniu RP oraz pracy w studiu jako scenarzysta. Potem były Smocze Opowieści które padły przez mój cholerny dysk który mi się spalił, poza tym tam nauczyłem się wiele... i ten projekt miał perspektywę do bycia skończonym. A poza tym był w jakikolwiek sposób grywalny :P 

No cóż, wypada mi podziękować wielu osobom, Stachowi i Midasowi za wsparcie oraz modele, Axatorowi, Ravanowi, Saranowi, Mickowi oraz Martinezowi za aktywne wsparcie i komentowanie moich postów a także wspomaganie mnie teorią. Oraz oczywiście Jarvinowi i Wrathamonowi z którymi nie miałem zbyt wiele kontaktu... ale jednak wypada, czyż nie? 

Chłopaki, ten czas który tu spędziłem był świetny! Po prostu świetny i szkoda, że to forum podlega już smierci... planuję od pewnego czasu stworzyć Warcraftowego discorda więc niedługo na pewno coś tutaj podrzucę. 

Zdjęcie pod tytułem "Hrabia Xan" podrzucam dla zwrócenia uwagi :P 

[Obrazek: 70983123_510757669755522_489453721432883...e=5E0AB0A8]
Odpowiedz
Po pierwsze, proszę nie zaśmiecać "Tablicy". Temat przenoszę. Pozdrawiam Lucius.
Odpowiedz
O kurcze, Xan :D
Tak, forum od 3 września przechodzi reformy. Mieliśmy małą przerwe, ale teraz wracamy do działania.

Co do discorda - najlepiej żebyś poczekał z tym na mnie, podzielimy się obowiązkami - a jeszcze dawid zobowiązał się, że będzie pomagać.

Niedługo wypuszczam swój pierwszy projekt - zdecydowałem się nie robić nic wielkiego na początek
więc jak się zepnę w czasie, to ukończę go nawet w przyszłym tygodniu. - po tym, moglibymy zacząć z discordami. W sumie jakbyś przy
nim pomagał to miałbym przynajmniej pewność że jakoś się utrzyma przez te pierwsze dni ;P

btw, a ty planujesz ogarnąć jakiś projekcik?

Co do pytania tytułowego. TAK TO NOWA ERA
[Obrazek: winter-is-coming.jpg]
ps. nie oglądałem jeszcze got ale pomyślałem że pasuje
Odpowiedz
Czy planuję jakiś projekt? Mam już w głównej mierze gotowy scenariusz do niego tak naprawdę :) 
Nic wielce ambitnego, będę się wzorował na Kampani Rexxara choć mam zamiar wprowadzić jak najwięcej autorskich mechanik które urozmaicą rozgrywkę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości