• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy to nowy początek?
Wchodzę na GoblinFactory, i co zauważyłem? Delikatne zmiany... przyznam, że jestem zdziwiony, a co też ciekawe, parę dni przymierzałem się do napisania tego posta, zapytacie czemu? To będzie dłuższa wypowiedź, i co istotne będzie po prostu bardzo emocjonalna z mojej strony, bo to forum i ludzie tutaj obecni zmienili w moim życiu bardzo, bardzo wiele do czego chcę się bez bicia przyznać. Ostatnimi czasy znowu zainteresowałem się tematem Warcrafta a więc zerknąłem na GoblinFactory gdzie tak naprawdę zacząłem raczkować jeśli chodzi o tworzenie modyfikacji. Wcześniej miałem doświadczenie z modowaniem Gothica II, później przesiadłem się na Warcrafta III który bez reszty mnie wciągnął. Szeroka gama możliwości jaka mi się zaprezentowała sprawiła, że zachciałem się tego uczyć. Wpierw mój znajomy - Starkey wprowadził mnie w podstawy związane z edytorem obiektów oraz terenu, wyzwalaczy zaś uczyłem się dzięki wam, jeśli mnie pamięć nie myli, mój pierwszy post traktował o tym w jaki sposób przenosić bohatera z mapki do mapki. Pierwsze moje produkcje były... no cóż, wiecie jakie xD 

Troszkę zbyt ambitne jak na umiejętności którymi dysponowałem, pierwsza była Korona Śniegu i Krwi która była dla mnie pierwszym starciem i zderzeniem z rzeczywistością jeśli chodzi o tworzenie fabuły oraz postaci w czym przyznam nabyłem więcej uzdolnień dzięki pisaniu RP oraz pracy w studiu jako scenarzysta. Potem były Smocze Opowieści które padły przez mój cholerny dysk który mi się spalił, poza tym tam nauczyłem się wiele... i ten projekt miał perspektywę do bycia skończonym. A poza tym był w jakikolwiek sposób grywalny Język 

No cóż, wypada mi podziękować wielu osobom, Stachowi i Midasowi za wsparcie oraz modele, Axatorowi, Ravanowi, Saranowi, Mickowi oraz Martinezowi za aktywne wsparcie i komentowanie moich postów a także wspomaganie mnie teorią. Oraz oczywiście Jarvinowi i Wrathamonowi z którymi nie miałem zbyt wiele kontaktu... ale jednak wypada, czyż nie? 

Chłopaki, ten czas który tu spędziłem był świetny! Po prostu świetny i szkoda, że to forum podlega już smierci... planuję od pewnego czasu stworzyć Warcraftowego discorda więc niedługo na pewno coś tutaj podrzucę. 

Zdjęcie pod tytułem "Hrabia Xan" podrzucam dla zwrócenia uwagi Język 

[Image: 70983123_510757669755522_489453721432883...e=5E0AB0A8]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Po pierwsze, proszę nie zaśmiecać "Tablicy". Temat przenoszę. Pozdrawiam Lucius.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
O kurcze, Xan Duży uśmiech
Tak, forum od 3 września przechodzi reformy. Mieliśmy małą przerwe, ale teraz wracamy do działania.

Co do discorda - najlepiej żebyś poczekał z tym na mnie, podzielimy się obowiązkami - a jeszcze dawid zobowiązał się, że będzie pomagać.

Niedługo wypuszczam swój pierwszy projekt - zdecydowałem się nie robić nic wielkiego na początek
więc jak się zepnę w czasie, to ukończę go nawet w przyszłym tygodniu. - po tym, moglibymy zacząć z discordami. W sumie jakbyś przy
nim pomagał to miałbym przynajmniej pewność że jakoś się utrzyma przez te pierwsze dni ;P

btw, a ty planujesz ogarnąć jakiś projekcik?

Co do pytania tytułowego. TAK TO NOWA ERA
[Image: winter-is-coming.jpg]
ps. nie oglądałem jeszcze got ale pomyślałem że pasuje
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czy planuję jakiś projekt? Mam już w głównej mierze gotowy scenariusz do niego tak naprawdę Uśmiech 
Nic wielce ambitnego, będę się wzorował na Kampani Rexxara choć mam zamiar wprowadzić jak najwięcej autorskich mechanik które urozmaicą rozgrywkę.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.