Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam człowieka od dekoracji
Kostka 
Cześć.

Niedługo mój projekt będzie nadawać się do Alpha testów (mapa w finalnej wersji ma być multiplayer do gry w 2-8 osób, ale w wersji testowej ze względu na wygodę projektowania i testowania jest na razie w wersji do gry gracz vs bot). Jako że mechanika gry całkiem już działa, a jedynie wymaga przystosowania potem do wielu graczy i losowych aren, poszczególne obiekty i bajery też z większości już są, to mógłbym przed rozpoczęciem roku akademickiego najpewniej w spokoju ducha udostępnić projekt, który pierwszy raz w życiu faktycznie będzie w grywalnym stanie.

Ale nie godzi się pokazywać projektu kiedy mapa pod względem wizualnym to parę klocków terenu, także poszukuję osoby która miałaby proste zadania zrobić ładne
- Lobby dla graczy gdzie wybiera się startowego najemnika
- Pokój dla postaci gracza i drugi pokój obok dla jego najemników wraz zmiejscem gdzie udają się by przejść do walki
- Arenę walk
Dodatkowe podziękowania jeśli ktoś powie mi jak ładnie zrobić by zaklęcie które teleportuje postać do przeciwnika ogłuszając go na sekundę będzie mieć wizualny efekt postaci 'skaczącej' na wroga (zamiana modelu pocisku nieco nie ma sensu bo się nie zgrywa czasowo).

Lucius: Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby, ponownego jego otwarcia, prosze o kontkat na PW. 
Domi, lepiej trafić nie mogłeś. Właśnie pracuję nad projektem - i chcę zaprojektować jak najwięcej rzeczy,
by wpaść znowu w stary wir pracy. 
Co prawda moje stare projekty zostały na dysku, do którego teraz nie mam dostępu - ale możesz mi wierzyć,
że nic nie sprawia mi takiej przyjemności w warcrafcie, jak projektowanie terenu. Więc mogę zgłosić się do roboty już teraz. ;)

Kończę budować swoją akademie - także rano mogę podesłać ci parę screenów, żebyś wiedział, na co możesz liczyć.
Jeśli chodzi o same modele - mam swoje źródła, więc w kwestii dekoracji nie ma specjalnych ograniczeń.

Jak masz jednak czas, możesz już teraz wprowadzić mnie w swój projekt. To sobie go przez noc przyswoję i coś już zaprojektuję.
btw

Spoiler

[img]zop:0;margin-bottom:1rem}abbr[/img][Obrazek: frt.PNG]

znalazłem kiedyś  taki model jaskiń. Myślę, że mam go jeszcze gdzieś
gdyby było potrzebne zaprojektowanie jaskini  -  to na pewno byłaby ona zrobiona dobrze.

[Obrazek: rrr.PNG]

to jest spawn który zaprojektowałem. prosty bo prosty ale,
o coś takiego ci chodzi?
(pokazałbym więcej ale szukam screenów, a większość nie działa : / )

[Obrazek: e4SfwG3.png] tu moja mapa z milicji
pamiętam że wówczas była robiona na maxymalnym 255x255, teren wykonany w sumie w pare dni
i to dosyć dokładnie. Człowiek był głupi i na zapodaja wszystko wrzucał ;P

http://goblinfactory.pl/showthread.php?tid=934
no i prolog - temat chyba najbardziej kompletny jeśli chodzi o moje prace.

Mam sobie coś do udowodnienia troszkę, za poprzedni rok - więc możesz być pewny, że dam z siebie 100% i dopnę
pracę do samego końca. ;)

-------
cd zlecenia. Z pokoikami i areną walk wyrobiłbym się chyba w 1-2 dni, bo miałbym do nich wszystkie modele
więc jakbyś chciał coś jeszcze, żeby ci dorobić. to też bardzo chętnie. wszystko pisz tu lub na pw.
Masz mapkę i opis na priv. Pracy raczej dużo przy tym nie ma, bo potrzebuję ratem 3 malutkich arkadowych lokacji. Ważne jest by zachować obecny rozmiar i ułożenie pokoi/regionów/obiektów.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości