Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kącik przemalowanych modeli wookkash'a
SŁOWO WSTĘPU

Modele, które tu zamieszcze nie są moje. Jedynie co zrobiłem to edycja modeli, które chciałem dopasować do mojej kampanii. Informacje o twórcach poszczególnych modeli zamieszcze wraz z edytowanym materiałem.
Paczka jednostek Kul Tiras

[Obrazek: HBuWFbI.jpg]

Słówko o modelach ode mnie:
Tworząc Berło Żywiołów korzystam z wielu modeli stworzonych przez graczy. Nie wszystkie jednak odpowiadają moim potrzebom. Żeby dostosować je do kampanii niektóre z nich edytowałem. I tak - do powyższych modeli utworzyłem nowy skin i dodałem kilka znajdujących sie w grze. Jeźdźcowi i Piechurowi podmieniłem także miecz na bardziej adekwatny moim zdaniem. Dodałem także symbol kotwicy na tarczach, który znalazłem na jednej z Bilzzardowskich stronek. Wrzucam je tutaj, bo może komuś sie przydadzą.
Odpowiedz
Jak wookkash, znalazł chwilę na naskrobanie tematu, to jestem pełen podziwu. Miło z Twojej strony, że dodałeś coś od siebie. Modele ładne i z pewnością, przydadzą się innym użytkownikom, przy tworzeniu własnych projektów. Dzięki.
Odpowiedz
to teraz czekamy tylko na coś od Luciusa :diabel:
no i oczywiście na mnie

Będę sprawdzał temat co jakiś czas, pamiętam jak sam przerobiłem kusznika Uruk'hai z hive, żeby
pasował mi do projektu.

Nie dość że wyszedł świetnie, to jeszcze robiłem go dosłownie parę chwil.
To samo tyczy się postaci do próby - też większości edytowałem skiny. Micek, ravan, wrath, kithraya, wszystko edytowane.
Świetna robota, dlatego chciałbym przejąć fuchę od Stacha
z tymi modelami

[Obrazek: urukhaiss.PNG]

Wookash, jak będę miał ogarnięty komupter, lub nowy lapek, to mogę poszperać dla ciebie i poszukać jakiś bazowych modeli, jak chcesz.
To sobie popracujesz nad skórkami do nich, by ci pasowały do projektu.

Na pewno będę miał ich mnóstwo, bo muszę porobić sobie nowe zbiory do swoich przyszłych projektów. 
I podrzuć koniecznie inne swoje prace. Pozdr ;)
Odpowiedz
@Martinez - modeli mam od groma, no może trochę więcej, ale jak znajdziesz coś ciekawego to śmiało podsyłaj.
Ork Łucznik
[Obrazek: 5IR7WnU.jpg]
Autor oryginalnego modelu:
eubz - LINK DO MODELU
Słówko o modelu ode mnie:
Strasznie ciężko było mi znaleźć odpowiedni model. Był jeden Siepacza przerobionego na łucznika i, no cóż, nie był najlepszy. Drugim był przerobiony Czarnoksiężnik Orków. Dodałem mu kaptur, osłonę na ramię (zapożyczoną z modelu Centaura), kilka kolców. Dodatkowo przemalowałem łuk na wzór jednego z modeli znalezionych na Hivie.
Odpowiedz
Akurat jeśli chodzi o ten model, to jest on bardziej twój, niż tego "autora"
ponieważ na hive jest wystawiony zwyczajny orczy mag z kampanii, tyle że z podmienioną animacją i bronią (najpewiej nie jego)

Aż szkoda patrzeć, jak takie prace są pobierane po 6k razy, a o takim modelu cisza.
Co tu mówić, model jest wykonany świetnie i naprawdę efektownie.
Fajnie by było, jakbyś mimo wszystko nie wystawiał go na hive - kiedy goblin się rozrośnie, nasze prace będą
trochę bardziej ekskluzywne, bo będziemy mieli własnych modelerów ;)

Na wielu stronach zwykle przewijają się te same modele, bo nie ma kto ich robić. My możemy mieć własne.
Dzięki za wspieranie naszego hostingu i czekam na kolejne prace. ;)
Odpowiedz
Łucznik
[Obrazek: M0t5fdR.jpg]Autor oryginalnego modelu:
HerrDave - LINK DO PACZKI Z MODELEM
Słówko o modelu ode mnie:
Potrzebowałem model łucznika, który pasowałby do modeli stworzonych przez Stefana K. Podejrzałem jakich tekstur używał on w swoich modelach i dopasowałem je do modelu stworzonego przez HerrDave'a na potrzeby WotR.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości