Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Ratusza
Kostka 
witam, otóż mam problem taki o: Mam mapę z własną rasą jako Piąta Rasa. Odpala się ją poprzez wpisanie Komendy , która replacuje budynek główny oraz jednostki na te odpowiadające tej piątej rasie. Problem jest tylko taki że nieważne czy używam Remove i potem Create czy Replace to i tak efekt jest taki sam: "Brak ratusza odsłonięcie gracza za 2min". Nawet jeśli sam zbuduję ten ratusz tej nowej rasy to i tak mnie odkrywa. Dodałem ratusz tej nowej rasy do stałych gry jako Ratusz 1 , 2 i 3 rzędu (każde z ulepszeń oczwiście do odpowiedniego rzędu) i nic. Jest na to jakiś prosty sposób inny niż usuwanie "Enforce victory/defeat conditions"?

Lucius: Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby, ponownego jego otwarcia, prosze o kontkat na PW. 
Jesteś pewny, że ratusz ma klasyfikację jednostki "Hall"?
Oczywiście. jest to zmodyfikowana własna jednostka zrobiona na podstawie oryginalnego hallu.
Może musisz zmienić w stałych gry.
(24.09.2019, 09:38)DaKu napisał(a): Może musisz zmienić w stałych gry.

napisałem że zmieniłem xD
Daj mi tą mapke moze coś pokminie
Szukaj chwilę w Google https://www.hiveworkshop.com/threads/how...st-2378104
Zmieniasz model ratusza ludzi na krąg mocy, nastepnie dodajesz ulepsz do, dodajesz ratusz każdej z ras, dalej w budynkach dodajesz wymagania. Koszty ratusza w kręgu ustawiasz na 0 złota i 0 drewna i tworzysz nowe ratusze, które dodajesz do możliwości wybudowania u budowniczego, każdej rasy określając ich koszt. Jedyne minusy tego rozwiązania są takie, że musisz usunąć defat/victory condition i chłopów gracz będzie musiał zrekrutować sam.
Dodaj niewidzialny ratusz, którego żywotność będzie powiązana z Twoim głównym budynkiem, tzn:

- kiedy budujesz główny budynek, pojawia się też niewidzialny ratusz
- kiedy główny budynek zostanie zniszczony, niewidzialny ratusz również umiera

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości