Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rakietowe Peony v.1.0

Rakietowe Peony v.1.0 (unprotected)
Rodzaj mapy: AoS
Przeznaczenie mapy: multiplayer
Liczba graczy:
Opis: W mapie wcielamy się w bezbronnego, rakietowego peona, którego możemy uzbroic w łuki, kusze, włócznie, a także rakiety, lasery i karabiny.
         Zasady rozgrywki są proste, jedna drużna składająca się z trzech osób, musi zniszczyć drugą drużynę.   

Autor projektu: Harertz
Pobierz: Rakietowe Peony 1.0 
Uwagi: brak -norma
Słowo wstępu od autora projektu:
W mapce wcielamy się w bezbronnego rakietowego peona. Wszelkiej maści uzbrojenie można zakupic w sklepach możesz zbudować swojego peona jak tylko chcesz. Chcesz strzelać z łuku albo kuszy? To możliwe! Znudziły ci się łuki i kusze? Zapraszamy do sklepu z bronią rakietową i laserową!.

Uzbrojenia jest multum od łuków, kusz, włóczni, harpunów aż na rakietach, laserach, krabinach, innych dziwnych broniach kończąc.

Zasada jest prosta 2 teamy po 3 osoby muszą zniszczyć przeciwny team!

Screeny:
 [Obrazek: unknown.png]

[Obrazek: WC3ScrnShot_100319_134332_02.png]

[Obrazek: WC3ScrnShot_100319_134402_04.png]

[Obrazek: WC3ScrnShot_100319_134349_03.png]

Lucius: Temat edytowałem w celu poprawy jego wyglądu. W razie pytań pisać na PW.
Odpowiedz
Download juz jest! Zapraszam do gry :)
Odpowiedz
Zajebista mapka, podoba mi się strasznie ten peon który bez wiednie walczy za mnie
Można by na tej podstawie zrobić jakąś różdżkę która sama rzuca zaklęcia czy coś w tym stylu.

Napewno przegram w to z Dawidem. W końcu mam w co grać ;P
Mam kilka pomysłów, na nowości - o ile chciałbyś kiedyś jeszcze coś przy tym robić.
Odpowiedz
Tak jak pisałem. Wszystkie pomysły będą brane pdo uwage.
Odpowiedz
0kej to ja podam swoje pomysłi

-zrobienie 4 baz czyli 3na3na3na3
-dodanie fal za lvl albo za ilośc drewna np które dostajemy za zabójstwa bohaterów.
-dodanie ubgradów do jednostek np za 10k ulepszamy miecze dla piechórów lub ogólnie do jednostek walczących w zwarciu.
-dodanie bohaterów z unikalnymi zdolościami cyzli np, goblin będzie mógł dokupić dodatkową broń (tylko dla goblina) a z kolei nieumarły będzie mógł tworzyć splugawienie pod swoimi jednostkami i dostaną one np +100 do hp a jeszcze ork będzie mógł mieć co innego itp.
-dodanie areny która aktywowała by się np co 10 leveli bohaterów i team walczył by z przeciwnym teamem (jeżeli były by 4 teamy to wtedy 1team na 1t i potem kolejny 1v1 i na końcu walka wygranych i ci co by wygrali np czasowy boost do jendostek albo po prostu gold.

To tylko troszkę pomysł które jestem wstanie teraz podać. Potem może się jeszcze rozpisze
Odpowiedz
Dawid oczywiście nie poczekał na mnie.
Więc wypowiem się na temat jego pomysłów tutaj. 

Uważam że przekombinowanie projektu, dodając wiele udogodnień, szybko może go zepsuć
Lepiej trzymać się wytyczonej konwencji i powoli dodawać zmiany, takie, które nie zaburzą sensu gry. 
Pomysły Dawida są okej, ale na późniejsze update'y projektu.

Jeśli chodzi o mnie, ja na początku:
1. Powiększył asortyment sklepów, dodając :
  • Dwa rodzaje butów
  • Teleport taktyczny do bazy
  • Broń jednorazową, masowego rażenia
  • Broń strzelającą bardzo szybko pociskami o małej mocy

2. Oprócz tego ogarnąłbym wszystkie opisy przedmiotów,
bo ich nie ma. Przy okazji wszystkie bym podkolorował, skoro warcraft
daje teraz taką możliwość, to głupio z niej nie korzystać.

3. Ogarnął bazy i teren w ciekawy sposób
Coś takiego można zrobić bardzo szybko. Wystarczy pare modeli środowiska,
sprawna ręka i w 20-30 minut jest cała mapa

4. Wymieniłbym modele w drugim teamie na inne
Mogą walczyć tak samo, no ale ciekawiej wydaje mi się, że wyglądałaby walka odmiennych
drużyn. 

5. Nowa fala stworów, od 5 i 10 poziomu gracza
Tak aby gra była bardziej strategiczna. Takie upgrade'y własnych jednostek.

6. Jednostka specjalna w 3 następnych falach
Gracz mógłby wykupić 'bossa' który pojawiłby się w jego 3 falach, a później zniknął.
Taka jednostka pomagałaby przechylić szalę walki na stronę gracza.
Kolejny strategiczny ruch.

----------------------
I na początek wydaje mi się, że tyle w zupełności wystarczy.

Oprócz tego dodałbym okienko, w którym pisze jak długo respi się gracz, bo nie ma.
No i oczywiście mogę podjąć się wykonania tych punktów, jako że projekcik bardzo mi się podoba. ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości