Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jednostka która atakuje kilka celów
Cześć
Chciałbym zrobić 3 łuczników jako osobne jednostki i dać im możliwość atakowania więcej niż jednego celu.
Łucznik z numerkiem jeden mógłby atakować normalnie 1 cel, drugi łucznik już dwa cele, a trzeci 4 cele. 
Bawiłem się maksymalną liczbą celów przy ataku, ale nie działało. Widziałem, że na niektórych mapach są jednostki które atakują X celów w tym samym momencie.
Jak to zrobić?
Odpowiedz
Jeżeli angielski Ci nie straszny to TU masz tutorial. Ogólnie rzecz biorąc musisz stworzyć umiejętność na bazie 'salwy'.
Odpowiedz
(30.10.2019, 19:12)wookkash napisał(a): Jeżeli angielski Ci nie straszny to TU masz tutorial. Ogólnie rzecz biorąc musisz stworzyć umiejętność na bazie 'salwy'.

Zrobiłem tak samo, ale nie działa. Nie wystrzeliwuje dodatkowych pocisków ;/
Odpowiedz
(30.10.2019, 20:31)uiuinpp napisał(a):
(30.10.2019, 19:12)wookkash napisał(a): Jeżeli angielski Ci nie straszny to TU masz tutorial. Ogólnie rzecz biorąc musisz stworzyć umiejętność na bazie 'salwy'.

Zrobiłem tak samo, ale nie działa. Nie wystrzeliwuje dodatkowych pocisków ;/

Zdolność "Salwa" Machiny Oblęzniczej bd rozwiązaniem twojego problemu. Usuń z wymaganych ulepszeń "Salwa", ustaw zasięg taki jak zasięg ataku twojej jednostki i tam sobie też ustawiasz ile ma jednostek atakować oraz pozostałe parametry jak wartość obrażeń, dopuszczalne cele, grafika pocisku itd. Dla dwóch jednostek stwórz jeszcze jedną taką zdolności jeżeli jedna ma atakować 2 a druga 4 jednostki i dodaj je do jednostek.

I aby to zadziałało ustaw swoim jednostkom rodzaj broni Pocisk i wyzeruj Współczynniki Obrażeń, Cele w osobowości i obszar działania.

Mam nadzieję, że pomogłem :)
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Odpowiedz
Pamiętaj też żeby w celach ataku zdolności zaznaczyć "ziemia", bo oryginalnie Salwą atakować można tylko cele latające.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości