• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Demon TD
Witam. Chciałbym Przedstawić zalążek projektu, który póki co nosi nazwę Demon TD. Nie jest to pojedyncza mapa, lecz ma być to cała kampania. Zacząłem ją robić jakiś czas temu, ale musiałem przerwać pracę. Teraz chciałbym to skończyć, również szukam chętnych do pomocy. W stanie obecnym, kampania zawiera tylko 2 mapy.

W każdej mapie standardowo chodzi o przetrwanie wszystkich fal. W zależności od osiągnięć po przetrwaniu wszystkich fal, gracz będzie dostawał w nagrodę odpowiednią ilość złota, którą może wykorzystać na ulepszenia w następnej mapie. Z kolei surowcem do budowy wież jest drewno. Tak jak na początku wspomniałem, jest to dopiero zalążek, więc nie wiele można tam znaleźć, nie mniej jednak 2 mapki można zagrać. Trzeba będzie dorobić jeszcze dużo wieżyczek, przewiduję jakieś złożone drzewko rozwoju. Przeciwnik obecnie również posiada biedną bazę jednostek. Obecnie mogą się zdarzyć nieznaczne bugi, ale nie przeszkadzają w grze.

Przydałaby mi się pomoc w:
-Opisy wież, ulepszeń oraz jednostek przeciwnika (Nie chodzi o podawanie dokładnych statystyk, tylko o ładne opisy, które daję jedynie pewny obraz),
-Jeśli ktoś się wczuje w klimat, nie widzę problemu w projektowaniu kolejnych map Duży uśmiech
-Sprawa chyba najważniejsza w tego typu rozgrywkach, mianowicie balansowanie,
-Mile widziana pomoc przy wyzwalaczach Uśmiech

W tej chwili nie jestem w stanie więcej napisać na temat kampanii. Przyznam się, że gdy zaczynałem ją robić, to robiłem to na spontana, ale myślę, że może być z tego coś dobrego Szczęśliwy. Oczywiście zamieszczam link do pobrania, żeby można było sobie pograć --> DOWNLOAD

Pozdrawiam!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wrzuciłeś na speedyshare, Jarwin dostanie zawału Język
Jak znajdę chwilkę czasu, czyli w drugiej połowie tego tygodnia, mogę pogrzebać w Twoich wyzwalaczach Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Mógłbym ci pomóc z tym: -Opisy wież, ulepszeń oraz jednostek przeciwnika (Nie chodzi o podawanie dokładnych statystyk, tylko o ładne opisy, które daję jedynie pewny obraz),

Mapka fajna i oryginalna Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.